Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Worlds

PRACE NAD GRĄ ZOSTAŁY WSTRZYMANE

Opis gry przez producenta :
Przejdź przez gwiezdne wrota jako członek drużyny żołnierzy i naukowców SG podróżując na fantastyczne planety w tej galaktyce i poza nią. Gracze mogą zawierać sojusze, handlować, rozwiązywać starożytne zagadki i bronić Ziemi przed wrogimi siłami Goa'uld'ów lub Ori.
Stargate Word zapewni graczowi formy walki unikalne dla MMORPG, które w pełni pozwolą wykorzystać zarówno nowoczesne i fantastyczne uzbrojenie jak i unikalną obronę i pole bitwy. Gracze będą mogli tworzyć oddziały z przyjaciółmi lub dla tych co chcą grać samotnie używać botów. Liderzy grup będą kontrolować postać przez innowacyjny interfejs kontrolowania walki. Gracze będą mogli tworzyć postacie które są zarówno członkami SGC (dobrzy) jak i Władców Systemu (źli). Postacie mają różny ekwipunek i rozmaite umiejętności w kategoriach od: zdolności badawczej, umiejętności walki, zdolności medycznej, naukowej, dyplomatycznej, inżynieryjnej, archeologicznej po eksploracyjną. PVP będzie możliwe pomiędzy dwoma przymierzami na wielu światach, zmieniając równowagę władzy na nich. Wspólne granie też będzie możliwe, a gracze będą nawet musieli tworzyć tymczasowe sojusze by poradzić sobie z większym zagrożeniem jak Ori.
Świat będzie ewoluował w miarę jak gracze będą zamieszkiwać i przejmować kontrolę nad światami. Lokalna populacja będzie zmiennie wybierać swoje oddanie jednemu z dwóch sojuszy. Zewnętrze zagrożenia jak Ori jeszcze bardziej zmienią znaczenie tych światów. Gracz może odeprzeć atak Ori poprzez zmianę wyznania, podbój, targ lub walkę z lokalną populacją. Czy jesteś spokojny odkrywcą, doskonałym kupcem, czy też dowódcą ogromnych sił zbrojnych – każda twoja akcja zmieni świat Stargate.

 

Wybrane fragmenty FAQ z oficjalnej strony

 

Czym jest Stargate Worlds?
Jest to gra MMORPG osadzone w świecie seriali Stargate SG-1 i Atlantis z przestrzeniami do grania opartymi na historycznych i fantastycznych ludzkich czasach, środowiskach obcych i kosmicznych lokalizacjach.

Co to jest MMORPG?
Massively Multiplayer Online Role Playing Game - Masowa gra internetowa dla wielu graczy w której gracz wciela się w postać).

Kto tworzy grę?
Gra jest tworzona przez Cheyenne Moutain Entertainment. Firma spod Arizony założona w czerwcu 2005 roku, która otrzymała licencję na tytuł Stargate we wrześniu 2005 roku.

Czy anulowanie serialu SG-1 wpływa na Stargate Worlds?
Rozumieliśmy że anulowanie jest zawsze możliwe. Nasi scenarzyści stworzą historię która nie wpłynie na serial. Czeka na odpowiedź producentów w sprawie świata Stargate.

Jakimi rasami będzie można grać?
W chwili obecnej planujemy udostępnić wybór 'Wielkiej czwórki': Czyli ras: Ludzi, Jaffa, Goa'uld i Asgrad.

Czy gra ma coś wspólnego z wcześniej planowaną grą Stargate The Alliance?
Nie

Kiedy gra zostanie skończona?
Na razie gra jest w fazie wstępnej produkcji. Nie wiadomo kiedy zostanie wydana.

Jaka będzie cena grania w Stargate Worlds?
Szczegóły cennika nie zostały określone.

Czy gra zostanie wydana na Mac lub konsole?
Firma zdaje sobie sprawę z graczy posiadających platformy, ale na razie nie wiadomo!

Jak można zostać betatesterem?
Śledzić forum i stronę oficjalną gry.

Czy gra będzie dostępna na całym świecie?
Tak

Czy jest już wydawca gry?
Nie

 

Linki

 

Galeria

Login:
Hasło: