Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
The Alliance

GRA ZOSTAŁA ANULOWANA

Produkcja
Na początku 2004 roku firma JoWood otrzymała prawa do tytułu Stargate od dystrybutora serialu - firmy MGM. Oznaczało to rozpoczęcie prac nad grą komputerową osadzoną w świecie SG-1, która dostępna miała być na PC, X-Box i PS2. Miał to być FPS z dodatkowymi możliwościami jak dotąd nie spotykanymi w tym typie gier. Pierwsze efekty i zarys tego jak gra miała wyglądać mogliśmy zobaczyć w odcinku ósmego sezonu pt "Avatar". Nad produkcją gry czuwało Perception, które nawiązało nawet współpracę z prawdziwym USAF (Siłami Powietrznymi USA)

 

Akcja gry
Sama akcja gry miała się rozgrywać po wydarzeniach z odcinka "Threads", a granie odbywałoby się przez kierowanie poczynaniami głównych bohaterów serialu telewizyjnego. Poruszone miały zostać takie wątki jak: Anubis, Tok'Ra, Re'tou, Replikatorzy, Pradawni (szczególnie Oma i Shifu). Co więcej miał się pojawić nowy wróg zwany Haaken, którzy zostali wyizolowani przez Pradawanych tysiące lat temu, a wracają dzięki Anubisowi.

 

Prace przerwane
Gra zapowiadała się wyśmienicie i miała się ukazać pod koniec 2005 roku. Okazało się jednak że dystrybutor tytułu (JoWood) wszedł w konflikt finansowy z Perception (producentem gry) i oficjalnie uznał że jakość gry nie spełni oczekiwania fanów. Po zerwaniu kontraktu producentowi udało się nawiązać współpracę z Namco jako nowym producentem, jednak MGM ciągle nie chce nadać nowej firmie praw do tytułu. Produkcja gry narazie stoi pod wielkim znakiem zapytania.

 

Zdjęcia (klijnij)

 

Linki:

Login:
Hasło: