Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Podcast

Jedną z wielu nowości na Gwrota.com jest podcast. To kilkuminutowe nagranie audio, pełne ciekawej dyskusji i stargatowej muzyki. Kto zasiada za mikrofonem? Dwójka fanów sagi Stargate - SGTokar, oraz Inwe komentują aktualne wydarzenia oraz odcinki "Stargate Universe". Zapraszamy do ściągania i słuchania podcastu na Waszych ipodach w wolnej chwili.

 

Kolejny odcinek: ----

 

 

 

 

 

 

 

Piszcie do nas! Pamiętajcie, że nagrania audio, mogą mieć maksymalnie 2 minuty (jeśli przekroczycie 2 minuty będziemy musieli je skrócić). Wszelkie sugestie, prośby i pytania kierujcie na email: kontakt@gwrota.com

 


 

25.05.2011, 21:37

Za nami już wielki (lub nie?) finał "Stargate Universe". Niestety póki co jest to również zakończenie sagi Stargate. To właśnie temat główny piątego podcastu zatytułowanego "Cliffhanger".

Tytuł sam w sobie ma ukryty sens gdyż póki co jest to ostatni odcinek pierwszego sezonu naszego podcastu. Możemy zdradzić, że druga seria jest już zamówiona i kolejne odcinki usłyszycie już niebawem, ponoć gdzieś w okolicach wakacji. W tym odcinku prócz głównego tematu, Inwe i SGTokar dyskutują o tym jak zaczęli swoją przygodę z wrotami i że koniec Stargate to nie koniec Gwrota.com. Pozdrawiamy i wracamy do was już niebawem. Do usłyszenia!

 

Pobierz na dysk | Skomentuj | Subskrybuj nas!

 

 


 

15.05.2011, 15:07

To już prawie koniec "SGU". SGTokar oraz Inwe jak zawsze dyskutują na temat ostatnich odcinków, a są to: "Epilogue" 02x18 oraz "Blockade" 02x19. O czym będziecie mogli jeszcze usłyszeć? Kilka słów padnie na temat seriali S-F taki jak "Fringe" czy "Supernatural". Nie obeszło się bez komentarza o wyczynach stacji Syfy, "Sanctuary" po przeniesieniu na poniedziałek zbiera fatalne wyniki oglądalności. Więcej usłyszycie w podkaście.
W przyszłym tygodniu premiera odcinka zatytułowanego "Finał" 01x05.

 

Pobierz na dysk | Skomentuj | Subskrybuj nas!

 

 


 

27.04.2011, 21:10

Po krótkiej przerwie, prezentujemy kolejny odcinek podcastu Orion-Tokra. Na mikrofonie - Dwójka fanów sagi Stargate - SGTokar, oraz Inwe. W tym epizodzie mówimy o ostatnich strasznych wieściach od Brada, komentujemy również ostatnie odc. "SGU" - crossover i polowanie oraz "Common Descent". Zapraszamy również na specjalny zlot fanów Orion-Tokra. Jeden z prowadzących podcast będzie na nim obecny.

 

Pobierz na dysk | Skomentuj | Subskrybuj nas!

 

 


 

22.04.2011, 22:39

W tym tygodniu prezentujemy Wam kolejny podcast pod marką Orion-Tokra. Dwójka fanów sagi Stargate - SGTokar, oraz Inwe komentują aktualne wydarzenia oraz odcinki "Stargate Universe". Drugi podcast zatytułowany jest "Nadzieja". Prócz rozmowy na temat epizodu "Hope" (02x14), dyskutujemy na temat nowego serialu "Echoes", oraz wydania "SGU" na płytach DVD/Blu-ray. Po Waszych konstruktywnych uwagach, poprawiliśmy jakość nagrania.

 

Pobierz na dysk | Skomentuj | Subskrybuj nas!

 

 


 

13.04.2011, 15:30

Wpadliśmy na pomysł tworzenia Podcastów, gdzie dwóch posiadających szeroką wiedzę fanów świata Stargate, rozmawia na różne tematy dotyczące Waszych ulubionych seriali i filmów z tego universum. Być może nie będziemy się ograniczać tylko do Stargate, jeżeli będzie taki pomysł i potrzeba jesteśmy otwarci na tworzenie odcinków o różnej tematyce. Jest to pierwszy odcinek, dlatego też prosimy o wyrozumiałość :) Drugi podcast będzie znacznie lepszy, na pewno pod względem technicznym.

 

 

Pobierz na dysk | Skomentuj | Subskrybuj nas!

 Login:
Hasło: