Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x22 Exodus
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
88
Scenariusz
: Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Reżyseria: David Warry-Smith
Występują: Carmen Argenziano (Jacob/Selmak), Peter Wingfield (Tanith), Peter Williams (Apofis), Mark McCall (Pierwszy strażnik), Renton Reid (Czerwony Jaffa), Paul Norman (Apophisa Czerwony Strażnik), Kirsten Williamson (Tokra #1), Anastasia Bandey (Tokra #2)
Opis (powrót)
SG-1 pomaga w przeniesieniu bazy Tok'Ra w nowe bezpieczne miejsce. Plany te jednak się komplikują gdy Tanith ucieka i wyjawia Apofisowi położenie obecnej bazy.
Streszczenie (powrót)
SG-1 przybywa do bazy Tok'Ra wraz z nowy stakiem-matką, który przejęli podczas ostatniej misji na Junie od Kronosa. Na spotkaniu z Wysoką Radą SG-1 informuje że mają oni zamiar pożyczyć Tok'rze statek w celu przeniesienia ich bazy na zupełnie nową, bezpieczną planetę. Tanith jest bardzo zdziwiony faktem że nie został o tym wcześniej poinformowany. Teal'c mówi mu całą prawdę o tym że od samego początku Tok’Ra wiedzieli że jest szpiegiem Apofisa i wykorzystywali go do dezinformacji Władców Systemu. Tok'Ra zaczynają przenosić swoje rzeczy na statek i przygotowywać się do ceremonii usunięcia Tanitha z nosiciela, ale korzystając z okazji udaje mu się uciec na powierzchnię planety. Poszukiwania trwają jednak szanse na odnalezienie zbiega są znikome. Wtedy Tok'Ra otrzymują informacje że Apofis dowiedział się o miejscu pobytu Tok'Ra i już teraz leci na Vorash by ich zniszczyć. Sam opracowuje plan który pozwoli wykorzystać ten fakt na ich korzyść powodując że siły Apofisa znacznie się zmniejszą. Bazę Tok'Ra zostanie przeniesiona w tradycyjny sposób za pomocą wrót, a następnie powodując wybuch gwiazdy (wrzucając otwarte wrota do planety w pobliżu czarnej dziury w kierunku słońca) wysadzić w powietrze całą flotę Apofisa. Niestety w trakcie tej operacji szyki krzyżuje im mały statek Goa'uldów powodując że tracą broń i pola siłowe. Jack i Teal'c w pościgu za statkiem są uziemieni na planecie, a w międzyczasie czas do wybuch gwiazdy szybko się zbliża. Część pierwsza z dwóch.
- Hammond rozkazał by przejęty od Kronosa przez SG1 statek-matka został pożyczony Tok'rze by mogli oni go użyć do przeniesienia bazy na planetę która nie jest na żadnych mapach Władców Systemu co zapewniłoby im całkowite bezpieczeństwo.
- Tanith był używany przez Tok’Ra do dezinformowania Apofisa. Na koniec według intencji Wysokiej Rady symbiont miał być usunięty z nosiciela Hebrona zostawiając go na Vorashu podczas ewakuacji.
Login:
Hasło: