Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x21 Double Jeopardy
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
87
Scenariusz
: Robert C. Cooper
Reżyseria: Michael Shanks
Występują: Belinda Waymouth, Jay Brazeau (Harlan), Ron Halder (Kronos), Matthew Harrison, Bill Croft, Daniel Bacon (Technik), Tracy Hway (Hira), Michael Jonsson (Juna Warrior), John DeSantis (Jaffa), Paul Stafford (Jaffa)
Opis (powrót)
SG-1 musi ponownie wyzwolić jedną z planet z niewoli Goa'uld'ów. Pomocni im będą niespodziewani znajomi.
Streszczenie (powrót)
SG-1 powraca na planetę na której jej mieszkańcom pomogli wyzwolić się z niewoli. Drużyna wraz z ochotnikami z tej planety udało się obalić siły Heru'ura i odzyskać wolność. Teraz jednak są pod panowaniem Kronosa, który chce odpłacić im za nielojalność wobec poprzedniego „boga”. SG-1 ma zamiar ponownie zorganizować powstanie jednak okazuje się że ludności nie jest już taka chętna do współpracy. W końcu obiecano im że gdy zakopią wrota będą bezpiecznie już zawsze, a okazało się żę Kronos przybył na planetę statkiem i zapłacili oni wysoką cenę za swoją poprzednią rebelię. Na szczęście z pomocą przychodzą roboty zduplikowanego SG1 i pomogą oni w tej podwójnie trudnej misji.
- Klony SG-1 nie chciały żyć bez przerwy na Altair. Carter stworzyła przenośne zasilanie które pozwala im na przebywanie 48 godzin poza planetą oraz posiadają także wewnętrzne radio. Kontynuowali oni własne misje przez wrota jako drużyna.
Login:
Hasło: