Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x20 Entity
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
86
Scenariusz
: Peter DeLuise
Reżyseria: Allan Lee
Występują: Gary Jones (Technik), Dan Shea (Sierżant Siler)
Opis (powrót)
Do SGC wdarła się obca forma życia żyjąca w systemie komputerowym, która następnie opanowała major Carter.
Streszczenie (powrót)
Komputery w SGC zostają zainfekowane obcą "świadomością" która działa jak oddzielny program analizując bazy danych zgromadzone w komputerach o przebytych misjach drużyn SG i ich członkach. Program ten zostaje wykryty i usunięty z głównych komputerów. Mimo to temu "istnieniu" udało się przenieść w pomieszczenie sond gdzie wybudowało sobie nowe "ciało" by utrzymać własne dane. Także te poczynania zostają wykryte przez SG1. Jack natychmiastowo chce zniszczyć to "istnienie", ale Sam i Daniel chcą podjąć próbę skomunikowania się z nim. Podczas próby rozmowy z istnieniem jedna z osób z SG1 zostaje poddana wystrzałowi energii. O'Neill natychmiastowo odcina zasilanie przypuszczalnie zabijając stworzenie raz na zawsze. Okazuje się jednak potem, że "istnienie" odkryło nowy nośnik danych - taki który potrafi umieścić ogromną ilość danych - ludzki mózg. O'Neill staje przed wyborem pomiędzy ratowaniem bazy przed opanowaniem przez "istnienie", a życiem członka jego zespołu.
- Współrzędne planety zostały zaczerpnięte z bazy danych Pradawnych, ale cywilizacja przez nią zamieszkała miała zupełnie inną kulturę niż Pradawni.
- Peter DeLuise (reżyser i scenarzysta serialu) został wspomniany w danych baz SGC jako "Lee Van Cleef" przynależący do SG1 z rangą "mistrz".
Login:
Hasło: