Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x19 Prodigy
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
85
Scenariusz
: Brad Wright, Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują:  Elisabeth Rosen (Jennifer Hailey), Hrothgar Mathews (Dr. Hamilton), Bill Dow (Dr. Lee), General Ryan (Samego siebie), Keith Martin Gordey (Profesor Monroe), Michael Kopsa (General Kerrigan), Roger Haskett (Dr. Thompson), Russell Ferrier (Major Griff), Ivon R. Bartok (Kadet)
Opis (powrót)
Carter pomaga obiecującej młodej kadetce pokazując jej przyszłość która na nią czeka w postaci SGC.
Streszczenie (powrót)
Podczas wizyty w Akademii Sił Powietrznych major Carter poznaje Jennifer Hailey - obiecująca kadetkę z buntowniczym nastawieniem do wszystkiego. Sam widzi w niej duży potencjał, ale Jennifer nie widzi żadnej przyszłości dla siebie w Siłach Powietrznych. Jest ona bardzo niezależna, uparta i czuje urazę do Sam z tego powodu, że bez przerwy jej wysokie osiągnięcia są porównywane z jej osoba. Mimo to Carter uważa, że Jennifer może w przyszłości być bardzo przydatnym członkiem SGC. Dlatego też Sam postanawia pokazać jej jaka może być jej przyszłość wtajemniczając ją w program Gwiezdnych Wrót. Zabiera ją także ze sobą do pozaplanetarnej bazy badawczej, gdzie Jack i Teal’c odpowiadają za bezpieczeństwo pilnując grupkę niewdzięcznych naukowców. Okazuje się jednak że baza badawcze nie jest tak bezpieczna jak wcześniej zakładano. SG1 wraz z naukowcami zostaje odcięcie od wrót i drogi powrotnej na Ziemie przez obce energetyczne formy życia.
- Generał Michael E. Ryan jest Szefem Sztabu Sił Powietrznych USA oraz członkiem Szefów Połączonych Sztabów w USA. W odcinku gra samego siebie.
- Major Carter wykładała teoretyczną astrofizykę na Akademii Sił Powietrznych. Generał Kerrigan i Profesor Monroe pamiętają ją jeszcze z czasów gdy była tam studentką.
Login:
Hasło: