Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x18 The Light
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
84
Scenariusz
: James Phillips
Reżyseria: Peter F. Woeste
Występują:  Kristian Ayre (Loran), Gary Jones (Technik), Link Baker (Porucznik Barber)
Opis (powrót)
SG-1 odkrywa opuszczony pałac Goa'uld'ów w którym emitowane są tajemnicze i całkowicie pochłaniające efekty świetlne.
Streszczenie (powrót)
Po tym jak jeden z członków drużyny SG popełnia samobójstwo, stan zdrowia jego towarzyszy z zespołu oraz Daniela znacznie się pogarsza i grozi im śmierć. Nikt nie wie, co może być tego przyczyną, ale odpowiedź na to pytanie musi znajdować się w pewnej świątyni na planecie która niedawno była badana właśnie przez członków tego zespołu i Daniel. Jack, Sam i Teal'c postanawiają zbadać tę świątynię odkrywając pomieszczenie, w którym emitowane jest hipnotyzujące światło. Dochodzą do wniosku, że świątynia spełniała niegdyś role pałacu dla Goa'uldów. Badając teren wokół niej zdają sobie oni sprawę, że świątynia wpłynęła na ich fizjologię mózgu - powodując normalny stan, gdy są w świątyni, oraz swego rodzaju głód narkotykowy, gdy oddalają się od niej. Uwięzieni w niej muszą odnaleźć sposób wyleczenia się z tego uzależnienia. Okazuje się, że pomóc im może tylko młody człowiek, który nie jest chętny do ujawnienia powód, dla których on nie jest zarażony.
- Pałac Goa'uldów zawierał piedestał który emitował duże ilości światła. Miejsce to zostało opuszczone setki lat temu.
- Mimo że Jaffa nie obchodzą urodzin, to wiemy że Teal'c ma 102 lata i 47 dni (licząc od daty premiery odcinka Teal'c urodził się 11 kwietnia 1899 roku)
Login:
Hasło: