Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x17 Absolute Power
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
83
Scenariusz
: Robert C. Cooper
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują:  Lane Gates (Shifu), Peter Williams (Apofis), Colin Cunningham (Major Davis), Gary Jones (Technik), William deVry (Aldwin), Erick Avari (Kasuf), Stephen Williams (Generał Vidrine), Michelle Harrison (Asystent), Yee Jee Tso (Lewy Technik), Jenn Forgie (Prawy Technik), Barbara Fixx (Tylni Technik), Coleen Christie (Reporter), June B. Wilde (Pokojówka)
Opis (powrót)
Koledzy z drużyny zauważają znaczące zmiany w jego osobowości po tym jak udało mu się spotkać z dzieckiem Sha're, które posiada pamięć genetyczną Goa'uld'ów.
Streszczenie (powrót)
SG1 zostaje wezwane na Abydos by zbadać dziwne zjawisko: Abydończykom wydaje się że wir burzy piaskowej wymawia imię Daniela. Kiedy drużyna jest świadkiem tego zjawiska i naprzeciwko wezwaniu wychodzi Daniel, burza piaskowa zamienia się w młodego chłopca który przedstawia się jako Shifu - Harsesis. SG1 zabiera go do SGC gdzie poddany zostaje on testom. Okazuje się, że jest on zupełnie normalny pod względem fizycznym, ale jest jasne dla wszystkich że chłopak jest o wiele mądrzejszy niż na to wskazuje jego wiek. Posiada on pamięć genetyczną Goa'uldów, a więc może być bardzo pomocny w skonstruowaniu potężnej broni przeciwko Władcą Sytemu. Z tą właśnie świadomością dziecko Harsesis postanawia dać Danielowi lekcję - by udowodnić mu, jaka jest odpowiedzialność za posiadanie takiej wiedzy. Daniela zostaje postawiony w roli człowieka, który musi odpowiednio wykorzystać wiedzę w dobry lub zły sposób.
- Przymierze z Tok'Ra obejmuje pełną wymianę potencjalnych źródeł informacji, które mogą pomóc walce z Goa'uldami.
- Rosyjskie wrota zostają zamknięte na mocy porozumienie, które zobowiązuje USA do dzielenia się informacjami, które napływają z SGC.
Login:
Hasło: