Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x16 2010
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
82
Scenariusz
: Brad Wright
Reżyseria: Andy Mikita
Występują:  Christopher Cousins (Joe), Dion Luther (Molum), Gary Jones (Walter), Ronny Cox ((Prezydent), David Neale (Dzwoniący), Linnea Johnson (Przewodnik), Bryce Hodgson (Dziecko), Liza Huget (Kelnerka)
Opis (powrót)
Dziesięć lat później dawni członkowie SG-1 muszą wysłać wiadomość w przeszłości by zapobiec eksterminacji ludzkiej rasy.
Streszczenie (powrót)
Jest rok 2010 i wiele wydarzyło się w przeciągu ostatnich dziesięciu lat. Goa'uldowie zostali pokonani i choroby takie jak "rak" zostały wyeliminowane. Zbawicielami Ziemi okazała się rasa Aszenów która posiada zaawansowaną technologię która zapewniła bezpieczeństwo Ziemi, ale także zyskaliśmy potężnego przyjacielskiego sojusznika. Mimo zaawansowanej medycyny Sam Carter i jej mąż Joe nie mogą spłodzić dziecka. Doktorzy Aszenów twierdzą, że z Sam wszystko jest w porządku, jednak badania Dr. Fraiser mówią zupełnie co innego. Aszenowie cały czas kłamali. Śledztwo Carter odkryło, że chcą oni zniszczyć rasę ludzką przez drastyczne ograniczanie przyrostu naturalnego. Sprzeciwienie się Aszenom jest całkowicie niemożliwe ponieważ zbyt bardzo zakorzenili się oni na planecie. Oni trzymają niemal całą władzę. To oni odizolowali wszystkich swoich przeciwników. Generał Hammond zdobywając dowody przeciwko nim został zamordowany parę lat temu, a Jack będący sceptyczny wobec nich został publicznie uznany za wariata tracą szacunek swoich współpracowników. Ostatecznie SG1 zdaje sobie sprawę, że jedyna nadzieja na powstrzymanie tych wydarzeń istnieje 10 lat wcześniej.
- Notatka wysłana mówi: "Pod żadnym pozerem nie przechodzić na P4C-970 (podpisane) pułkownik Jack O'Neill."
- W 2010 nie było już wojska. O'Neill i Carter byli pułkownikami, gdy przechodzili na emeryturę.
Login:
Hasło: