Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x15 Chain Reaction
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
81
Scenariusz
: Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Reżyseria: Martin Wood
Występują:  Lawrence Dane (Generał Bauer), Tom McBeath (Maybourne), Gary Jones (Technik), Ronny Cox (Senator Kinsey), Dan Shea (Sierżant Siler), Patti Allan (Żona Kinsey'a), Gina Stockdale (Pokojówka), Mark Pawson (Reporter), Norma Jean Wick (Reporter), Jacquie Janzen (Pomocnik)
Opis (powrót)
SG-1 musi dostosowac się do nowego dowódcy po tym jak Generał Hammond zrezygnował, ale O'Neill odkrywa że za rezygnacją generała stoi szantaż.
Streszczenie (powrót)
Kiedy generał Hammond ogłosił że przechodzi na emeryturę, Jack zaczyna podejrzewać że ukrywa prawdziwe powody przez które podjął taką decyzję. Gdy okazuje się że to NID stoi za tymi zmianami okazuje się że Jack miał rację. Organizacja ta zasugerowała Hammondowi by był bardziej stanowczy w zdobywaniu obcych technologii bez względu na wszystko. Nie godząc się na te sugestie, NID zaszantażowała Hammonda grożąc jego rodzinie. Nowy dowódca SGC rozwiązał SG1. Jack wtedy postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i rozprawić się z NID. By to zrobić musi zaufać niewiarygodnemu sprzymierzeńcowi: pułkownikowi Maybournowi.
- Pies Richard Dean Andersona - Zoe, wystąpił w odcinku jako "Oscar".
- Generał Bauer przydzielił major Carter do budowy bomby naquada, Daniela umieścił za biurkiem jako doradcę do spraw archeologii, Teal'ca przydzielił do SG-3, a Jack musiał zgodzić się na przymusowy urlop.
Login:
Hasło: