Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x14 The Serpent‘s Venom
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
80
Scenariusz
: Peter DeLuise
Reżyseria: Martin Wood
Występują:  Carmen Argenziano (Jacob Carter), Obi Ndefo (Rak'nor), Paul Koslo (Terok), Peter Williams (Apofis), Douglas H. Arthurs (Heru-ur), Art Kitching (Ma'kar), Daniel Bacon (Technik), Wren Robertz (Czerwony starżnik), Nicholas Harrison (Czerwony starżnik), Kyle Hogg (chłopiec Jaffa), Chris Duggan (Heru-ur Jaffa)
Opis (powrót)
SG-1 musi powstrzymać Apofisa i Heru'ur'a przed zawarcie sojuszu który mógłby zagrozić równowadze sił w galaktyce.
Streszczenie (powrót)
Podczas wizyty Teal'ca na Chulack organizując rebelię Jaffa zostaje on złapany przez Goa'uldów. Reszta SG1 nie znając jego losu dostaje zadanie powstrzymania podpisania przymierza pomiędzy Apofisem, a Heru'urem. Gdy docierają na neutralny teren starożytnego pola minowego w kosmosie, gdzie ma się odbyć spotkanie odkrywają, że Heru'ur przybył wraz z prezentem dla Apofisa którym okazał się ku ich zdziwieniu Teal'c który przeszedł ciężkie tortury. SG1 staje przed wyborem między życiem ich przyjaciela, a powodzeniem misji.
- Apofis dowodzi armią Sokara. Przymierze między Apofisem i Heru'urem, którzy posiadają dwie najpotężniejsze armie zniszczyłoby równowagę w galaktyce.
- Apofis i Heru'ur zgodzili się spotkać w celu omówienia przymierza na polu minowym w systemie Tobin. Ich rozmowa została podsłuchana przez Tok'Ra dzięki Tanith-owi.
Login:
Hasło: