Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x13 The Curse
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
79
Scenariusz
: Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Reżyseria: Andy Mikita
Występują:  Anna-Louise Plowman (Sarah), Ben Bass (Steven Rayner), David Abbott (Dr. Jordan), Lorena Gale (kustosz), Dan Shea (Sierżant Siler)
Opis (powrót)
Po śmierci swojego mentora, Daniel Jackson wraca do swoich korzeni odkrywając że starożytny egipski artefakt zawiera pasożyta Goa'uld'a.
Streszczenie (powrót)
Daniel dowiadując się, że jego były profesor archeologii umiera w tajemniczym wybuchu w laboratorium postanawia przy okazji pogrzebu spotkać starych znajomych z akademii. Po paru rozmowach Daniel zaczyna podejrzewać, że śmierć Dr. Jordana nie była wypadkiem. Odkrywa że starożytny egipski słój który badał profesor zawiera doskonale zabezpieczonego symbionta Goa'uldów. Najwyraźniej rysa na pojemniku spowodowała uszkodzenie systemu podtrzymywania życia zabijając symbionta. Dalsze rozpoznanie ujawniło, że może istnieć jeszcze drugi słój. Goa'uld unika odpowiedzialności za zabójstwa pod przykrywką klątwy Ozyrysa, dlatego też Daniel próbuje wyjaśnić kto za tym wszystkim stoi.
- Dr. David Jordan był profesorem archeologii Daniela. Daniel, Steven i Sarah byli jego asystentami. Sarah była razem z Danielm zanim on zniknął z akademii pięć lat temu z misją na Abydos.
- Jack pojechał łowić ryby w jego chatce w północnej Minnesocie, Sam Carter odnawiała motocykl, natomiast Teal'cowi spodobało się czytanie brukowców (ale nie łowienie ryb).
Login:
Hasło: