Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x12 Tangent
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
78
Scenariusz
: Michael Cassutt
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują:  Carmen Argenziano (Jacob Carter), Colin Cunningham (Major Davis), Peter Williams (Apophis), Steven Williams (Generał Vidrine)
Opis (powrót)
Testy nowego myśliwca opartego na technologii obcych sprawiły że siedzącym za sterami Jack'owi i Teal'c'owi grozi śmierć.
Streszczenie (powrót)
Testy X-301 (eksperymentalnego statku zbudowanego na podstawie dwóch niszczycieli Goa'uldów przez Siły Powietrzne USA) nie idą według planu w wyniku, czego Jack i Teal'c zostają wyrzuceni z Ziemskiej orbity w kosmos. Gdy X-301 coraz bardziej się oddala, SGC szuka sposobu zawrócenia samolotu z pilotami na Ziemię. Jedna z takich prób wywołała więcej szkód niż korzyści, a Daniel zaczął poszukiwać pomocy u naszych pozaplanetarnych sojuszników. Okazuje się, że Tok’Ra posiadają statek, który może dotrzeć do X-301 w niedużym czasie, ale jest on w danej chwili wykorzystywany w tajnej misji. Podczas gdy czas mija, życie Jacka i Teal’ca wisi już na włosku. Dlatego też Sam i Daniel postanawiają wbrew nakazom Tok’Ra skontaktować się z operatorem tego statku mając nadzieje, że przerwie on swoją tajną misje i pomoże im ocalić resztę drużyny SG1.
- Niszczyciele zawierają urządzenia przywołujące które powoduje powrót statku na planetę Apofisa. Dlatego X-301 wyleciał w przestrzeń kosmiczną.
- P2C-257 jest planetą okupowaną przez Goa'uldów. SG-14 spędziło tam kilka dni obserwując proces wydobywania w kopalni naquada. Jacob był tam na tajnej misji dopóki jego akcji nie przerwali Sam i Daniel.
Login:
Hasło: