Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x11 Point Of No Return
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
76
Scenariusz
: Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Reżyseria: William Gereghty
Występują: Willie Garson (Martin), Robert Lewis (Dr. Tanner), Matthew Bennett, Mar Andersons (Bob), Francis Boyle (Sierżant Peters)
Opis (powrót)
SG-1 bada sprawę człowieka tworzącego teorie spiskowe który twierdzi że wie o programie Gwiezdnych Wrót.
Streszczenie (powrót)
Z SGC kontaktuje się dziwny osobnik, który twierdzi, że wie o wielu konspiracyjnych działaniach rządu od zabójstwa Kenediego aż po sankcje CIA na mikrofalówki dla Liberałów. Mówił jak typowy dziwak, który nie jest godny uwagi, dopóki nie wspomniał o Gwiezdnych Wrotach. Generał Hammond chce rozegrać to spokojnie i chce najpierw wiedzieć co tak naprawdę wie ta osoba i kim jest. O'Neill spotyka się z tym tajemniczym rozmówcą (niejakim Martinem Loydem) w restauracji. Uważa się on za kosmitę który posiada nawet własny statek którego lokalizacji w danej chwili nie pamięta. Jack jest już gotowy się go zbyć i wrócić, do SGC, ale wtedy szereg dziwnych wydarzeń może sugerować, że Martin mówi prawdę.
- Świat Martina został zaatakowany przez Goa'uldów. On i jego towarzysze zostali wysłani by szukać sojuszników. Zdali sobie sprawę, że przegrali wojnę i pozostali na Ziemi gdzie się ukrywali jak dezerterzy.
- Sam potrafi otwierać zamki.
Login:
Hasło: