Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x10 Beneath The Surface
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
75
Scenariusz
: Heather E. Ash
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Alison Matthews (Brenna), Kim Hawthorne (Kegan), Laurie Murdoch (Administrator Caulder), Gary Jones (Technik), Russell Ferrier (Griff), Brian Drummond (Towarzysz), Jason Griffith (Pracownik), Bruce Campbell (Pracownik)
Opis (powrót)
Członkowie SG-1 zostali przymusowo zatrudnieni w podziemnych zakładach bez pamięci o tym kim byli wcześniej.
Streszczenie (powrót)
Członkowie SG1 budzą się w tajemniczych podziemiach jakiejś fabryki nie pamiętając, kim są i jak tu trafili. Mają za to nowe imiona i cele swojego życia. Zamiast imion Jack, Sam, Daniel i Teal'c używają Jonah, Therra, Carlin i Tor. Pracują jako szarzy robotnicy w kopalni na planecie pokrytej lodem. Tymczasem w SGC generał Hammond musi pogodzić się ze świadomością, że SG1 zginęło na powierzchni tej lodowej planety. Jednak nie potrafi się z tym pogodzić. Gdy próbuje on poznać powody tajemniczego zniknięcie drużyny, członkowie SG1 zaczynają mieć przebłyski swojej prawdziwej osobowości, oraz wspomnień, które pozwolą im przetrwać.
- Major Griff wraz ze swoją drużyną SG2 bierze udział w poszukiwaniach SG1 na lodowej planecie.
- Teal'c musi odprawiać kelno'reem codziennie.
Login:
Hasło: