Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x09 Scorched Earth
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
74
Scenariusz
: Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Brian Markinson (Lotan), Marilyn Norry (Hedrezar), Alessandro Juliani (Eliam), Rob Court (Caleb), Nikki Smook (Nikka)
Opis (powrót)
SG-1 staje przed konfliktem racji dwóch cywilizacji które chcą zasiedlić jedną planetę.
Streszczenie (powrót)
Dzięki SG1 cywilizacja Enkarian mogła przenieść się z planety zniewolonej przez Goa'uldów na bezpieczniejszą i bardziej przyjazną. Jednak zaraz po tym jak już się osiedlili pojawiły się problemy. Jedna z osad zostaje zaatakowana przez tajemniczy statek. Enkarianie najwyraźniej muszą stawić czoła wrogowi potężniejszemu niż Goa'uldowie. Jednak, gdy SG-1 dostaje się na statek okazuje się, że nie ma on złych intencji. Przekształca on środowisko planety by odpowiadała ona rasie Gadmeer do której należy ten statek. Lotan - który jest biomechanicznym przedstawicielem tej rasy stworzonym przez statek wyjaśnia SG1, że gdy taki proces został już rozpoczęty to nie można go przerwać, ponieważ oznaczałby to koniec cywilizacji Gadmeer. Z drugiej strony dokończenie transformacji środowiska oznacza pewną śmierć dla Enkarian. SG-1 musi znaleźć wyjście z tej sytuacji i pogodzić życie obu stron.
- Fizjologia rasy Gadmeer oparta jest na siarce. Jest to zaawansowana technicznie i pokojowa rasa, która jest ofiarą wyższej potęgi militarnej. Umieścili oni swoje dziedzictwo i wiedzę z 10 000 lat na statku szukając nowej planety po całej galaktyce by się na niej osiedlić.
Login:
Hasło: