Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x08 The First Ones
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
73
Scenariusz
: Peter DeLuise
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Dion Johnstone (Chaka), Jason Schombing (Dr. Robert Rothman), Vincent Hammond, Gary Jones (Technik), Barry Levy, Steve Bacic (Major Coburn), Russell Ferrier (Kapitan Griff), Rob Lee (Pierce)
Opis (powrót)
Dr. Jackson zostaje pojmany przez Unasa podczas misji archeologicznej. SGC wysyła drużynę poszukiwawczą, która napotyka na własne problemy.
Streszczenie (powrót)
Podczas badań archeologicznych na planecie P3X-888 Daniel Jackson odkrywa dawną formę symbionta Goa'ulda. Jednak zaraz po ich odkryciu obóz zostaje zaatakowany przez Unasa w czego wyniku jedna osoba ginie, a Daniel zostaje ogłuszony i zaciągnięty w las przez te ogromne stworzenie. Dowiadując się o porwaniu Daniela, Jack przewodzi misji ratunkowej na planetę. Na miejscu okazuje się, że członkowie SG-11 oprócz Hawkinsa nie żyją. Potem Teal'c odkrywa także to, że jeziora na tej planecie pełne są symbiontów Goa'uldów co zmusza Teal'ca do podejrzeń że każdy z ekipy poszukiwawczej może być Goa’uldem. Tymczasem Daniel prowadzony przez Unasa o imieniu Chaka próbuje nawiązać z nim kontakt. Udaje się mu zrozumieć znaczenie niektórych słów języka Unasów. W jednym momencie Chaka ratuje Daniela przed symbiontem, jednak niewiadomo czy Daniel został porwany ze względu na chęć zawiązania znajomości przez Unasa czy też po to by go zabić.
- SG11 była drużyną archeologiczną w której skład wchodził major Hawkins (przejęty przez Goa'ulda i zabity), Loder (zabity przez Unasa), Sanchez (zabity) i Robert Rothman (przejęty przez Goa'ulda i zabity). Drużyna SG2 dołączyła do SG1 w misji ratunkowej. Do SG-2 należy major Coubrn, kapitan Griff i Pierece.
- Krew Unasów jest zielona, Goa'uldów niebieska. Symbiont Goa'uld nie może wziąć na nosiciela Jaffa.
Login:
Hasło: