Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x07 Watergate
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
73
Scenariusz
: Robert C. Cooper
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Marina Sirtis (Dr. Svetlana Markov), Tom McBeath (Maybourne), Gary Jones (Technik), Darryl Scheeler (Co-Pilot)
Opis (powrót)
Rosjanie wydobyli gwiezdne wrota z oceany i gdy zaczęli mieć problemy poprosili SGC o pomoc.
Streszczenie (powrót)
Kiedy gwiezdne wrota nie mogą ustanowić połączenia z innymi planetami wszystkie drużyny SG które są poza Ziemią nie mogą powrócić. SG1 udaje się ustalić, że powodem tego musza być drugie działające wrota na Ziemi. Najwyraźniej weszli w ich posiadanie Rosjanie wyławiając je z oceany po tym jak rozbił się tam statek Thora. Udało im się otworzyć wrota i rozpocząć własny program. Jednak na prośbę rosyjskiego naukowca - Dr. Svetlany Markov SG1 przybywa do rosyjskiego ośrodka z pomocą wyjaśnienia pewnych problemów. Gdy tam dotarli odkryli, że wszyscy żołnierze i naukowcy nie żyją, a wrota pozostają otwarte połączone z wodną planetą. Svetlana wyjaśnia, że udało im się zdobyć próbkę wody i odkryć, że posiada ona niesamowite właściwości takie jak emitowanie dużej ilości energii. Ta sama woda najwyraźniej musiała uszkodzić sondę, która teraz stale transmituje dane przez wrota co powoduje że nie mogą się one zamknąć. Daniel, Sam i Swetlna w małej łodzi podwodnej przechodzą przez wrota by naprawić sondę. Woda jednak zatrzymuje łódź i próbuje ją zgnieść. W międzyczasie w ośrodku Rosjan Jack i Teal'c odkrywają w zamrażalni pułkownika Maybourna - zdrajcę, który współpracował z Rosjanami. Gdy zaczął się odmrażać i zwymiotował wodą i przeraził się. Może wygląda to jak woda, ale jest to żywa istota, która walczy o przetrwanie i trzeba uciekać.
- Rosjanie posiadają swoje własne DHD, które przejęła Armia Czerwona od Niemiec w 1945 roku.
- Adresy wrót Rosjanie zdobyli dzięki Maybournowi.
Login:
Hasło: