Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x06 Window Of Opportunity
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
72
Scenariusz
: Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Robin Mossley (Malakai), Dan Shea (Sierżant Siler), Daniel Bacon (Technik), Bill Nikolai (Technik), Cam Cronin (Strażnik)
Opis (powrót)
O'Neill i Teal'c utknęli w pętli czasowej i mają do własnej dyspozycji 10 takich samych godzin!
Streszczenie (powrót)
Podczas rutynowych badań na planecie P4X-639 drużyna SG1 spotyka Maliakai (badacza z innej planety) który tak samo jak Daniel jest zainteresowany obcym urządzeniem pokrytym napisami w języku podobnym do łaciny. Podczas gdy słońce emituje flary słoneczne badacz ten ostrzega Daniela, że zakłócenia geomagnetyczne mogą być dla SG1 szkodliwe i radzi im by natychmiastowo wracali na Ziemie. Gdy Daniel ignoruje go ten ogłusza go z broni i uruchamia urządzenie. Jack i Teal'c próbują go powstrzymać w wyniku czego zostają objęci wraz z Maliakaiem tajemniczym niebieskim światłem. W wyniku tego Jack i Teal’c natychmiastowo zostają przeniesieni do SGC gdzie są w trakcie szykowanie się do misji, na której właśnie byli. Okazuje się, że co dziesięć godzin cofają się oni w czasie i Jack wraca zawsze do momentu w którym Daniel na stołówce zadaje mu pytanie. Jednak tylko on i Teal'c pamiętają wydarzenia z pętli i to od nich zależy czy uda się przerwać pętle.
- Autorem książki, którą czytał Jack (Latin for the Novice) jest scenarzysta tego odcinka: Joseph Mallozzi.
- Pismo na ołtarzu jest odmianą języka Pradawnych podobnego do łaciny. Tekst ten zawiera ponad 400 stron opisując historię planety i działanie urządzenia.
Login:
Hasło: