Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x05 Divide And Conquer
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
71
Scenariusz
: Tor Alexander Valenza
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Vanessa Angel (Freya/Anise), JR Bourne (Martouf), Kirsten Robek (Porucznik Astor), Andrew Jackson (Per'sus), Phillip Mitchell (Major Graham), Bill Nikolai (Technik), Roger Allford (Prezydent)
Opis (powrót)
Po tym jak członek SGC próbował zabić Tok'Ra okazało się że także O'Neill i Carter mogą być pod wpływem tej samej formy kontroli umysłu Goa'uld'ów.
Streszczenie (powrót)
Podczas narady Tauri z wysoką radą Tok'Ra major Graham wpada w szał strzelając z broni w stronę jednego z członków wysokiej rady. Tok’Ra informuje SGC że major Graham może być zatarkiem (ofiarą technologii kontroli umysłu Goa'uldów). Według Anise taka ofiara jest podświadomie zaprogramowana do wykonania wyznaczonego celu (jak zabicie danej osoby, sabotaż obrad), a moment zaprogramowania zostaje zastąpiony fałszywymi wspomnieniami. Każda osoba, która miał chociaż chwilowy kontakt z Goa’uldami może nim być nie mając nawet o tym pojęcia. Generał Hammond zgadza się na przeprowadzenie badań wszystkich drużyn SG z użyciem eksperymentalnej technologię wykrywania zatarków opracowaną przez Anise. Dzięki nim wykryto drugiego zatarka, którym okazała się porucznik Astor z drużyny majora Grahama. Podczas próby wyleczenia wpadła w szał i podobnie jak Graham popełniła samobójstwo. Dalsze badania nieoczekiwanie wykazały, że także wspomnienia major Carter i pułkownika O'Neill mijają się z prawdą. Muszą oni zostać uśpieni, aż do czasu odkrycia sposobu ich wyleczenia, aby nie zagrozili oni podpisaniu porozumienia pomiędzy Tok'Ra, a Tauri a także by nie popełnili samobójstwa.
- Podczas wspólnej misji SG14 i SG15 na P6Y-325 drużyny te zostają zaatakowane przez Jaffa w wyniku czego ginie sześć osób. Właśnie podczas tego ataku porucznik Astor i major Graham zostali zatarkami.
- Planeta na której był budowany nowy statek Apofisa ma oznaczenie PX9-757.
Login:
Hasło: