Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x04 Crossroads
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
70
Scenariusz
: Katharine Powers
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Vanessa Angel (Anise/Freya), Musetta Vander (Sho'nac), Peter Wingfield (Hebron/Tanith), Gary Jones (Technik), Ron Halder (Kronos), Sean Millington (Ronac)
Opis (powrót)
Teal'c spotyka się ponownie ze swoją starą miłością - kobietą Jaffa która twierdzi że udało się jej skontaktować z własnym symbiontem który chce się przyłączyć do Tok'Ra.
Streszczenie (powrót)
Baza SGC po otrzymaniu sygnału "Bra'taca" oczekuje już na jego przejście jednak zamiast jego pojawia się Shan'auc, która jak mówi przybywa za jego zgodą. Teal'c natychmiastowo wita ją w sposób, po którym widać od razu, że coś go łączyło z nią i mają wspólną „historię”. Informuje ona Tauri że odkryła sposób komunikowania się z własnym symbiontem dzięki czemu udało się nawiązać z nim kontakt. Shan'auc uważa że przez wspólne rozmowy udało się jej przekonać symbionta do tezy że Goa'uldowie są źli. Uważa, że symbiont godzi się na wyjawienie wszystkich sekretów Goauldów Tok'rze które mogą być pomocne w pokonaniu Władców Systemu. Teal’c podchodzi początkowo sceptycznie do odkrycia Shan’auc jednak zmienia zdanie po tym jak jemu samemu udaje się skomunikować z własnym symbiontem. Tok’Ra zgadza się na przyjęcie nowego symbionta w swoje szeregi i zaczyna poszukiwania chętnego nosiciela. Jednak intencje symbionta noszonego przez Shan’auc nie są takie oczywiste jak mogłoby się to wydawać.
- Królowa Egeria była rzymską boginią, która doradzała Numa Pompilusowi. Sprzeciwiła się Goa'uldom ponad 2000 lat temu i przybyła na Ziemię by powstrzymać proces brania ludzi na niewolników.
- Zarówno Goa'uldowie jak i Tok'Ra przekazują swoją wiedzę poprzez pamięć genetyczną. Tok'Ra odłączyli się od Goa'uldów 2000 lat temu, dlatego też wiedza Goa'uldów jest tak dla nich cenna.
Login:
Hasło: