Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x03 Upgrades
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
69
Scenariusz
: David Rich
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Vanessa Angel (Anise/Freya), Dan Shea (Sierżant Siler), Kristina Copeland (Kelnerka), Frank Topol (Duży gość), Bill Nikolai (Technik #1), Laara Sadiq (Technik #2), Daniel Melles (SF #1), Tracy Westerholm (SF #2), Fraser Attcheson (Komander Jaffa), Shawn Reis (Jaffa)
Opis (powrót)
Tok'Ra - archeolog przybywa do SGC z nowo odkrytą technologią która daje SG-1 moce super-ludzi.
Streszczenie (powrót)
Nowy reprezentant Tok'Ra - Anise, przybywa na Ziemie z celem zawiązania współpracy z SGC w sprawie przeprowadzenia testów dotyczących nowych tajemniczych opasek odkrytych w ruinach z jednej z planet. Anise uważa, że urządzenia mogą się okazać potężną bronią która pomoże im w walce z Goa'uldami. Urządzenia odrzucają osoby, którzy posiadają symbionta dlatego też do testów potrzebne są normalni ludzie. Jack, Sam i Daniel są tymi ochotnikami. Zakładają oni opaski i w krótkim czasie zaczynają posiadać niesamowitą silę i szybkość. Doktor Fraiser jednak zaczyna być zaniepokojona tymi testami, gdy wyniki badań medycznych dowodzą że urządzenia mogą powodować śmierć. Generał Hammond rozkazuje by opaski zostały zdjęte, jednak okazuje się ku zdziwieniu wszystkich, że jest to niemożliwe. Anise proponuje by wykorzystać SG1 do misji specjalnej, której celem byłoby zniszczenie nowego statku budowanego przez Apofisa. Generał stanowczo odmawia i rozkazuje SG1 pozostać w bazie. Drużyna pod wpływem działania opaski podejmuje nieracjonalną decyzję wyruszając wbrew rozkazom na samobójczą misję.
- Anise jest archeologiem Tok'Ra głównie zainteresowana starożytnymi kulturami. Imię to oznacza: "szlachetna siła". Jej nosiciel ma na imię Freya.
- Apofis buduje nowego typu statek wojenny by przejąć panowanie nad pozostałymi Goa’uldami w galaktyce.
Login:
Hasło: