Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x02 The Other Side
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
68
Scenariusz
: Brad Wright
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Rene Auberjonois (Alar), Anne Marie Loder (Farrell), Gary Jones (Technik), Dan Shea (Sierżant Siler), Stephen Park (Kontroler), Kyle Cassie (Żołnierz Eurondan), Kris Keeler (Zombie Pilot)
Opis (powrót)
Jedna ze stron konfliktu wojennego na jednej z planet oferuje Ziemi zaawansowaną technologię w zamian za pomoc w pokonaniu przeciwnika.
Streszczenie (powrót)
Z bazą SGC kontaktuje się Alar który przedstawia się jako reprezentant planety Euronda. Zaznacza on wyraźnie że jego ludzie pochodzą z Ziemi i potrzebują teraz natychmiastowej pomocy bo są atakowani przez nieprzyjaciela. Generał Hammond wysyła SG1 z zadaniem niesienia humanitarnej pomocy w postaci dostarczenia zapasów żywności i leków. Jednak gdy SG1 przybywa na Euronde okazuje się że jest to wojna z mieszkańcami tej samej planety. Alar proponuje SG1 w zamian za dostawy "ciężkiej" wody (której używają do utrzymania pól siłowych chroniących bazę) bardzo zaawansowaną technologię obronną. O'Neill szybko zgadza się na takie warunki, ale Daniel staje się podejrzliwy i zaczyna przypuszczać, że Eurondanie nie mówią im prawdy o rzekomych złych zamiarach ich wroga. - Dziadek Daniela jest Holendrem - Beta-Cantin jest mocnym lekiem Eurondan który pozwala na natychmiastowe wyzdrowienie.
Login:
Hasło: