Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 4 » 4x01 Small Victories
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
67
Scenariusz
: Robert C. Cooper
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Colin Cunningham (Major Davis), Gary Jones (Technik), Dan Shea (Sierżant Siler), Yurij Kis (Yuri), Dmitry Chepovetsky (Boris)
Opis (powrót)
O'Neill i Teal'c ryzykują życiem w celu powstrzymania Replikatorów przeprowadzenia inwazji na Ziemie podczas gdy Carter pomaga Asgardowi w odparciu inwazji Replikatorów na jedną z ważniejszych planet.
Streszczenie (powrót)
SG-1 powraca do SGC z świadomością, że udało im się ocalić Ziemię przed inwazją replikatorów. Okazuje się jednak, że po rozbiciu się statku w ziemskim oceanie jednemu replikatorowi udaje się przetrwać i dostać się do rosyjskiej łodzi podwodnej zabijając przy tym całą załogę. Jack proponuje wyprowadzenie łodzi podwodnej z replikatorami na otwarte morze, aby wysadzić ją bombą atomową. Pentagon uważa że taki sposób pogorszyłby tylko stosunki z rosyjskim rządem więc nie jest on brany pod uwagę. Opracowany zostaje plan w którym O'Neill i Teal'c zostają wliczeni w skład czteroosobowego oddziału który ma dostać się na statek w nadziei że uda im się pokonać replikatorów normalną bronią. Tymczasem Sam przyjmuje prośbę Thora o pomoc w opracowaniu planu który by odparł atak na jedną z planet Asgardu na której jest budowany prototyp nowego statku Asgardu o nazwie: "O'Neill".
- Uruchomienie drugich wrót w bazie SGC zajęło więcej niż tydzień z powodu problemów technicznych. Przez ten czas Jack, Sam i Teal'c utknęli na planecie P4X-234 nie mogąc wrócić na Ziemie
- Statek "O'Neill" został stworzony przez Asgard ze stopu naquadah, trinium i węgla. Jest to pierwszy statek zaprojektowany przede wszystkim do walki z replikatorami.
Login:
Hasło: