Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x22 Nemesis
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
66
Scenariusz
: Robert C. Cooper
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Colin Cunningham (Major Davis), Gary Jones (Technik), Guy Lee-Frazier (Technik #2)
Opis (powrót)
SG-1 stawia czoła wrogowi którego nawet Asgard nie może pokonać. Muszą zniszczyć statek Thora, zanim ten z Replikatorami na pokładzie dotrze do powierzchni Ziemi.
Streszczenie (powrót)
Przygotowując się do odejścia na tygodniowy urlop Jack nagle znika podczas rozmowy z Carter. Sam natychmiastowo stwierdza że musiał on zostać teleportowany przez Thora na statek Asgardu. Na statku O'Neill został przywitany przez dziwne odgłosy a następnie staje twarzą w twarz z setką groźnie wyglądających metalowych pająków. Szczęśliwie stojąc z boku przechodzoną one obok niego nie ruszając go. O'Neill podążył w kierunku, z którego przyszły te stwory odnajdując bardzo osłabionego Thora. Mówi on mu że umiera i odsyła go po informacje do panelu kontrolnego z nagranymi instrukcjami. Jack dowiaduje się że te robaki to Replikatorzy i są to sztuczne organizmy które wdarły się na statek i skierowały go na Ziemie by ją opanować. Jeśli dostałyby się na ląd to konsekwencje byłyby katastroficzne. O'Neill pojawia się w pomieszczeniu odpraw w SGC w formie hologramu informując generała Hammonda i resztę drużyny o sytuacji. Rozkazuje im zebrać dużą ilość ładunków wybuchowych która zostanie przetransportowana na statek. Drużyna, chce oczywiście także pomóc w zadaniu, ale O'Neill im rozkazuje by tego nie robili. Jack nie może uwierzyć gdy jego oczom wraz z ładunkami pojawiają się członkowie SG1. Mają mało czasu by stworzyć plan który by przechytrzył replikatorów i zniszczył statek zanim dotrze do Ziemi. Na szczęście znajdują sposób jak uciec ze statku który ma zaraz wybuchnąć. Cześć pierwsza z dwóch.
- Biliskner jest statkiem Asgradu pod dowództwem Thora i jest zasilany przez cztery neutrino-jonowo generatory.
- Replikatorzy są wrogiem Asgardu groźniejszym od Goauldów odkrytym przypadkowo na jednej z odizolowanych planet.
Login:
Hasło: