Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x21 Crystal Skull
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
65
Scenariusz
: Michael Greenburg, Jarrad Paul, Brad Wright
Reżyseria: Brad Turner
Występują: John Rubez (Nick Ballard), Jason Schombing (Robert Rothman), Dan Shea (Sierżant Siler), Russel Roberts (Psychiatra), Jacquie Janzen (Pielęgniarka), Daniel Bacon (Technik), Tracy Westerholm (Nadzorca SF), Christopher Judge (Głos Quetlezcoatl)
Opis (powrót)
Artefakt obcych powoduje zniknięcie Daniela. Pomocy w jego odnalezieniu drużyna szuka u dziadka Jacksona.
Streszczenie (powrót)
Daniel Jackson został zaciekawiony obrazem z sondy która odkryła na innej planecie gigantyczną piramidę Majów z błyszczącą kryształową czaszką w środku. Oznajmił on reszcie SG1 i Hammondowi że wydaje mu się że jest ona identyczna z tą którą odkryj jego dziadek (Nicholas Ballard) w Belizie w 1971 roku. Twierdził on że czaszka posiada moc do teleportowania w miejsce zamieszkane przez obcych. Kiedy społeczność akademicka odwróciła się od Nicholasa z powodu jego nienormalnych poglądów, nigdy już tam nie powrócił. Drużyna przechodzi na tę planetę by to zbadać tę sprawę dokładniej. Daniel podchodzi do kryształowej czaszki i wpatruje się w jej oczy. W międzyczasie czaszka zaczęła emitować wysoki poziom promieniowania. Drużyna zaczyna uciekać, ale Daniel wpatrzony w czaszkę po chwili zostaje przeniesiony do innej fazy i staje się nie widzialny. O'Neill, Carter i Teal'c muszą uciec śmiertelnemu promieniowaniu zostawiając Daniela. Teal'c jest w jakiś sposób broniony przez jego symbionta i postanawia wrócić na planetę w poszukiwaniu Daniela, gdy w międzyczasie Carter i O'Neill dochodzą do siebie. Kiedy go nie znalazł, zabiera czaszkę i wraca z powrotem do SGC nie wiedząc że tuż za nim podąża Daniel. SG1 musi prosić o pomoc dziadka Daniela którego teorie kryształowej czaszki sprawiły że wylądował w szpitalu psychiatrycznym. Przyprowadzają Nicholasa Ballarda z powrotem do SGC w nadziei że rozwikła on sekret czaszki i pomoże im odnaleźć Daniela.
- Głos pod obcego Quetlzelcoatl został podłożony przez aktora Christopher Judge grającego Teal'ca w serialu.
- Hammond ma dwie wnuczki o imionach Tessa i Kayla
Login:
Hasło: