Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x20 Maternal Instinct
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
64
Scenariusz
: Robert C. Cooper
Reżyseria: Peter F. Woeste
Występują: Tony Amendola (Bra'tac), Terry Chen (Monk), Aaron Douglas (Moac), Steve Bacic (Major Coburn), D. Harlan Cutshall (Jaffa Commander), Carla Boudreau (Oma Desala)
Opis (powrót)
SG-1 odkryło tajemniczą planetę Kheb na której to Sha're ukryła swoje dziecko przed Apofisem! Niestety Apofis też zna już jej położenie i drużyna musi się spieszyć.
Streszczenie (powrót)
Bra'tac przybywa do SGC prosząc o pomoc medyczną dla jego mocno rannego ucznia Jaffa towarzyszącemu mu. Informuje że Culack (planeta Teal'ca i Bra'taca) została brutalnie zaatakowana przez Apofisa. Atak przebiegał tak jakby Apofis czegoś szukał na Chulack. Daniel uważa że to "coś" to Harsesis, dziecko które spłodził Apofis z Sha're/Amaunet. Jest to zakazane dziecko, które posiada całą wiedzę Goa'uldów i jeśli wpadnie w złe ręce, może przysporzyć wiele problemów. Używając wiedzy Bra'taca, Daniela i bazy danych komputerów w SGC udaje się odnaleźć tajemniczą planetę Kheb na której zostało ukryte dziecko przez Sha're. Bratac i SG1 przechodzą na planetę w jego poszukiwaniu wiedząc że Apofis też może niedługo zaatakować Kheb SG1 musi się spieszyć by uchronić dziecko przed wpadnięciem w ręce Apofisa.
- SG2 pod dowództwem major Couburne ochrania SG1 w podróży na Kheb
- Oma Desala oznacza "matka natura"
Login:
Hasło: