Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x19 New Ground
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
63
Scenariusz
: Heather E. Ash
Reżyseria: Chris McMullin
Występują: Richard Ian Cox (Nyan), Daryl Shuttleworth (Rygar), Desiree Zuroski (Parey), Jennifer Copping (Mallin), Bill Nikolai (Technik), Finn Michael (Żołnierz)
Opis (powrót)
Członkowie SG-1 zostali uwięzieni na jednej z planet i włączeni w wojnę ideologiczną tamtejszych nacji.
Streszczenie (powrót)
SG1 przechodzi na planetę gdzie bez ich wiedzy toczy się wojna pomiędzy dwoma kulturami z powodu ich przeciwnych wierzeń dotyczących gwiezdnych wrót. Po przejściu na drugą stronę spotykają Nyana - ambitnego archeologa. Tłumaczy on im że ich przybycie przez wrota może dowieść słuszność teorii drugiej kultury - Optrican, którzy uważają że ludzie zostali osiedleni na tej planecie przez obcych. Natomiast narodowość z której pochodzi Nyan - Bedrosianie, wierzą że ludzie wyewoluowali na tej planecie bez żadnego wpływu obcych i uważają że zostali stworzeni przez ich Boga Nefertum. Przybycie drużyny zostało natychmiast odkryte przez oddział żołnierzy Bedrosian i ich przywódcy- Rigara. O'Neill, Carter i Daniel zostają złapani, gdy Teal'c i Nyan ledwo co uciekli. Teal'c na dodatek traci swój wzrok. Rigar wsadza do klatki trzech nowych więźniów i przesłuchuje ich w jaki sposób dostali się oni na teren Bedrosian. Uważa ich za szpiegów wysłanych przez Optrican. Gdy członkowie SG1 próbują wytłumaczyć że przybyli przez Gwiezdne Wrota Rigar woli nie przyjmować do wiadomości że cały system wierzeń jego narodu jest błędny i chce się pozbyć dowodów przeczący ich wierzenia. Co oznacza zabicie SG1. Mimo braku wzroku, Tealc, z pomocą Nyaana musi przechytrzyć Bedrosian zanim Rigar zrobi to co zamierza.
- Carter uruchomiła program który ponownie próbuje nawiązać połączenia z wrotami, które poprzednio były niedostępne.
- Przenośny reaktor naquada może zostać użyty do zasilenia wrót i ręcznego wybrania adresu na planetach gdzie nie ma DHD.
Login:
Hasło: