Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x18 Shades Of Grey
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
62
Scenariusz
: Jonathan Glassner
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Tom McBeath (Maybourne), Steve Makaj (Makepeace), Marie Stillin (Wysoka Kanclerz Travell), Christian Bocher (Neumann), Linnea Sharples (Porucznik. Clare Tobias)
Opis (powrót)
O'Neill po tym jak ukradł technologię Tollan zostaje zmuszony do przejścia na emeryturę. Wtedy Maybourne przedstawia mu intrygującą propozycję.
Streszczenie (powrót)
SG-1 przybywa na Tollane by negocjować wymianę międzyplanetarną. O'Neill zrywa negocjacje kiedy Tollanie odmawiają współpracy poprzez swój strach że każda udostępniona technologia Ziemi może przyczynić się do samozagłady Ziemi. W sposób który zaszokował całą resztę zespołu, podczas powrotu na ziemie O'Neill kradnie Tolanno urządzenie które dezaktywuje różnego rodzaju bronie. Hammond po usłyszeniu tego co zrobił Jack pozbawia go dowództwa. Kiedy Tolanie przychodzą z wizytą i ogłaszają że mają zamiar zerwać wszystkie więzi z Ziemią za tę kradzież, Hammond nie ma wyboru jak tylko zaproponować O'Neillowi wcześniejszą emeryturę. Pułkownik Maybourne słysząc o tych wydarzeniach składa Jackowi wizytę w domu by przedstawić mu bardzo interesującą propozycję.
- Asgard i Tolanie oskarżyli Ziemię o kradzież ich technologii.
- Jack O'Neill gra w szachy i lubi słuchać opery.
Login:
Hasło: