Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x17 A Hundred Days
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
61
Scenariusz
: V.C. James. Brad Wright
Reżyseria: David Warry-Smith
Występują: Michele Greene (Laira), Julie Patzwald (Naytha), Gary Jones (Harriman), Shane Meier (Garan), Marcel Maillard (Paynan)
Opis (powrót)
O'Neill utknął na jednej z planet bez nadziei na powrót.
Streszczenie (powrót)
Pułkownik O'Neill i reszta SG1 nawiązali dobre stosunki z małą osadą na planecie Edora i jej przywódczynią - Lairą, z którą O'Neil mocno rozwija swoje znajomości. Podczas podziwiania corocznego deszcz meteorytów w nocy zwanego przez miejscowych "deszczem ognia" jeden z tych meteorytów nie uderzył w planetę. Zmusza to Daniela i Carter do zbadania tego zjawiska głębiej. Okazuje się że Edora podróżuje przez pas asteroidów każdego roku, ale co każde 150 lat przechodzi przez szczególnie gęsty obszar gdzie uderzają one w powierzchnię planety z katastroficznymi skutkami i najwyraźniej teraz nadszedł ten rok. Ewakuacja mieszkańców wsi przez SG1 miała się ku końcowy gdy Laira zauważyła że jej syn zniknął. O'Neill postanowił jej pomóc w poszukiwaniach, rozkazując reszcie zespołu powrót do bazy. Carter i Tealcowi niemal się udało zanim wielki meteor uderzył we wrota, zakopując je i zmuszając O'Neilla do pozostania na Edorze. Obie strony podliczają straty, a reszta zespołu SG1 musi pomóc Jackowi wrócić do domu.
- Edora posiada spore zasoby naquada w ziemi.
- Jack był uwięziony na obcej planecie przez 3 miesiące.
Login:
Hasło: