Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x16 Urgo
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
60
Scenariusz
: Tor Alexander Valenza
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Teryl Rothery (Dr. Fraiser), Dom DeLuise (Urgo/Togar), Nickolas Baric (SF Strażnik), Bill Nikolai (Technik Alberts), Peter DeLuise (Młody Urgo)
Opis (powrót)
Drużyna SG-1 otrzymała nieświadomie implanty na jednej z planet które sprawiły że widzą oni dziwnego człowieka który uważa że usunięcie tego implantu grozi śmiercią.
Streszczenie (powrót)
SG1 przechodząc przez wrota w drodze na rajską planetę trafia bezpośrednio z powrotem do SGC. Ku jeszcze większemu zdziwieniu Hammond mówi im że nie było ich 15 godzin, a nie parę sekund jak odczuło to SG1. Badania Dr. Fraiser na członkach zespołu nic podejrzanego nie wykryły, ale analiza przekazu otrzymanej wcześniej z sondy wykazała krótki obraz przedstawiający zaawansowane obce laboratorium, a nie jak chwilę później rajski krajobraz. Przypuszczają że obraz został stworzony by zwabić ludzi na planetę. Ale w jakim celu? Podczas gdy próbowali to wyjaśnić, każdy członek zespołu zaczął odczuwać różne pragnienia jak np. głód. Fraiser wkrótce odkryła co jest tego powodem - mikroskopowy implant w mózgu który wszyscy z SG1 teraz posiadają. Zostają oni odwołani ze służby i odizolowani dopóki Fraiser nie znajdzie sposobu by usunąć implant. Wkrótce zaczynają słysząc i widzieć obraz osoby która identyfikuje się jako "Urgo". Jest on właściwie widocznym przejawem implanta z ich głów, którego tylko SG1 może widzieć i słyszeć. Mimo że Urgo twierdzi że jego celem jest tylko doznawanie nowych przeżyć, SG1 zaczyna podejrzewać że może mieć też inny, bardziej niegodziwy cel. Jednak, trudno będzie się odczepić od Urgo.
- Jack nie przepada za jogurtami.
Login:
Hasło: