Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x15 Pretense
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
59
Scenariusz
: Katharyn Powers
Reżyseria: David Warry-Smith
Występują: Frida Betrani (Lya), Alexis Cruz (Skaara/Klorel), Kevin Durand (Zipacna), Garwin Sanford (Narim), Marie Stillin (Travell), Bill Nikolai (Technik)
Opis (powrót)
Tollanie przeprowadzają rozprawę w sprawie Skaary i Klorela by rozstrzygnąć do kogo należy ciało.
Streszczenie (powrót)
Narim (Tollańczyk poznany w odcinku "Enigma") przybywa do SGC z niespodziewaną wizytą, zapraszając członków SG1 do uczestnictwa w "Triad". Kiedy drużyny przechodzi przez wrota na nową planetę Tollan, dowiadują się ze "Triad" jest starożytną uroczystością prawa i osobą która zostaje poddana pod rozprawę jest ich stary znajomy - Skaara. Niszczyciel Klorela rozbił się na planecie Tolan parę dni temu. Klorel został rany, co pozwoliło osobowości nosiciela (Skarze) dojść do głosu i poprosić o pomoc. Ten sąd ma zdecydować która osobowość będzie miała na zawsze kontrole na ciałem nosiciela: Goa'uld (Klorel) czy Skaara. Daniel I O'Neill będa bronić stanowiska Skaary, gdy inny Goauld o imieniu Zipacna będzie bronił Klorela. Podczas gdy Daniel i O'Neill uczestniczą w rozprawie, Carter i Tealc stają sie podejrzliwi wobec pojawienia się Zipacny, które jest zapewne jednym z podstępów Goauldów. Ale kiedy SG1 informuje o swoich obawach radę Tollan, stawia to Skarę w jeszcze większym zagrożeniu stracenia swojej wolności.
- Neutralną stroną w "Triadzie" jest Lya (Nox)
- Klorel ścigany był przez siły Heru'ura
Login:
Hasło: