Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x14 Foothold
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
58
Scenariusz
: Heather E. Ash
Reżyseria: Andy Mikita
Występują: Teryl Rothery (Dr. Janet Fraiser), Tom McBeath (Colonel Maybourne), Colin Cunningham (Major Davis), Richard Leacock (Colonel Brogen), Colin Lawrence (Sergeant Warren), Dan Shea (Sergeant Siler), Alex Zahara (Alien Leader/Alien #1), Dion Johnstone (Alien #2), Tracy Westerholm (Surveillance SF), Biski Gugushe (SF Guard)
Opis (powrót)
SG-1 po powrocie z misji odkrywa że baza została przejęta przez obcych podszywających się pod personel bazy.
Streszczenie (powrót)
W drodze do przychodni po skończonej misji SG1 dowiaduje się zę część SGC została odizolowana z powodu chemicznego wycieku. Podczas rutynowych badań Dr. Fraiser wstrzykuje każdemu członkowi drużyny środek uspokajający, powodując że cała czwórka traci przytomność. Teal'c jest pierwszym który się budzi i przypadkowo słyszy rozmowę Dr. Frasiser i generała Hammond z dwójką obcych. Generał rozkazuje by Teal'ca i major Carter umieścić w celach. Udając nieprzytomnego Teal'c czeka aż zostaje przeniesiony z przychodni po czym ogłusza strażnika i budzi Major Carter. Szybko zdają oni sobie sprawę że nie mogą ufać nikomu z SGC i muszą wydostać się poza bazę. Podczas ucieczki Tealc zostaje złapany, a Sam musi skontaktować się z osobą której nikt z SGC by nie zaufał i ocalić Ziemię przed inwazją.
- SG1 poszukuje planety Kheb na której zostało ukryte dziecko Amounet i Apofisa - Harsesis
- Obcy pochodzili z innej galaktyki.
Login:
Hasło: