Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x13 The Devil You Know
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
57
Scenariusz
: Robert C. Cooper
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Carmen Argenziano (Jacob/Selmak), J.R. Bourne (Martouf), Peter Williams (Apofis), David Palffy (Sokar), William deVry (Aldwin), Peter H. Kent (Kintac), Eli Gabay (Jumar), Tanya Reid (Jolinar), Bob Dawson (Bynarr), Christine Kennedy (Młoda Carter), Dillon Moen (Charlie)
Opis (powrót)
SG-1 musi uciec z "piekielnego" więzienia i przed jednym z ich największych wrogów.
Streszczenie (powrót)
Podczas próby ratunku Jacoba Cartera, SG1 i Martouf zostają schwytani przez Apofisa, teraz jednego z mieszkańców piekła Sokara, który jest zdeterminowany wyciągnąć tajne informacje z członków SG1 które pozwolą mu obalić Sokara. Z pomocą urządzania do odzyskiwania pamięci Tok'Ra i halucynogennego narkotytu nazwanego "krwią Sokara" każdy więzień jest zmuszany do przeżywania realistycznych i bolesnych wspomnień. Ale tym razem, nie mogą odróżnić rzeczywistości od wspomnień. W między czasie, w wyniku ostrzału ze strony sił Sokara Teal'c zostaje zmuszony wrócić do bazy Tok'Ra po dodatkowe wsparcie. Rada Tok'Ra postanawia dostarczyć bombę która zniszczy Netu i przyjaciół Tealca pozostałych na księżycu. Mają stać się ofiarami które pozwolą obalić Sokara. Część druga z dwóch.
Login:
Hasło: