Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x12 Jolinar‘s Memories
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
56
Scenariusz
: Sonny Wareham, Daniel Stashower
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Carmen Argenziano (Jacob/Selmak), J.R. Bourne (Martouf), Bob Dawson (Bynarr), Dion Johnstone (Na'onak), Peter Williams (Apofis), Peter H. Kent (Kintac), David Palffy (Sokar), Daniel Bacon (Technik), Eli Gabay (Jumar), Tanya Reid (Jolinar), Christine Kennedy (Młoda Carter)
Opis (powrót)
SG-1 wyrusza na ratunek ojcu major Carter który został schwytany przez Sokara. Drużyna musi dostać się do więzienia i odkryć sposób ucieczki z niego.
Streszczenie (powrót)
Przedstawiciele Tok'Ra przybywają do SGC ze złymi wieściami: Ojciec major Carter (Jacob) i jego symbiont Tok'Ra (Selmak) zostali złapani przez jednego z Władców Systemu (Sokara). Jacob/Selmak są więzieni na księżycu zwanym Netu, który Sokar przeobraził w dosłowne piekło. Tok'Ra podejrzewają że planuje on zaatakować wszystkich Władców Systemu, przejmując kontrolę nad wszystkimi Goauldami. Martouf chce podjąć próby ratunku Jacoba/Selmaka, jednak jego pierwszorzędnym zadaniem jest odkrycie co Selmak wie o planach Sokara i powiadomienie o nich Tok'Ra. Niestety, nikt nie uciekł z tego piekła. Nikt oprócz Jolinar, która nikomu nigdy nie powiedziała jak to zrobiła. SG-1 i Martouf lecą więc na Netu statkiem gdy w międzyczasie Sam poddawana jest technologii odzyskiwania pamięci, która pomoże jej sobie przypomnieć jak Jolinar uciekła z Netu. Aczkolwiek, kiedy Carter przypominają się bolesne wspomnienia z przeszłości i sekretny sposób ucieczki Jolinar chce by Martouf się o tym nie dowiedział. Kiedy docierają na Netu, Teal'c zostaje na pokładzie statku, a reszta SG1 z Martoufem szukają Jacoba/Selmaka w podziemnych jaskiniach piekła, ale niespodziewane pojawienie się starego nieprzyjaciela krzyżuje plany SG1.
- Urządzenia do odzyskiwania pamięci zostały już raz użyte na SG1 przez Hathor w "Out of Mind".
- Teltac jest statkiem transportowym Goauldów, którym Teal'c potrafi latać z dużą sprawnością.
Login:
Hasło: