Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x09 Rules Of Engagement
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
53
Scenariusz
: Terry Curtis Fox
Reżyseria:  Bill Gereghty
Występują: Peter Williams (Apofis), Aaron Craven (Kapitan Kyle Rogers), Dion Johnstone (Kapitan Nelson), Jesse Moss (Porucznik J. Hibbard)
Opis (powrót)
SG-1 odkrywa obóz wojskowy gdzie młodzi ludzie trenują jako personel SGC by móc infiltrować Ziemie.
Streszczenie (powrót)
Po przejściu przez wrota drużyna SG1 natrafia na walkę grupy żołnierzy SG walczy z armią Jaffa. SG1 przypuszcza że to może być zaginiona w akcji parę miesięcy temu SG11 dlatego też wyruszają udzielić im wsparcia. Ku ich zdziwieniu tajemnicza drużyna SG kieruje broń przeciwko nim. SG1 budzi się bez broni i z bólem głowy w wojskowym obozie treningowym. Dowódca obozu kapitan Rogers zanim rozpoznał że Teal'c to Jaffa uważa że SG1 przybyło z sąsiedniego obozu. Teraz ich przybycie uznaje za test który miał sprawdzić ich gotowość do walki przygotowany przez ich dawnych mistrzów Jaffa. Główny rozkazem ludzi tutaj trenujących były ćwiczenie walki z ludzkim przeciwnikiem za pomocą pozorowanych broni ziemskich, aż do powrotu Apofisa. Pułkownik O'Neill próbuje im wytłumaczyć że Apofis zginął, ale żołnierze nie wierzą mu i wznawiają gry wojenne. SG1 próbuje tymczasem odnaleźć swoją prawdziwą broń, zanim ona wyrządzi ona krzywdę tym ludziom.
- Gdy jakiś Goa'uld chyli się ku upadkowi w ostateczności próbuje tworzyć armię ze zwykłych ludzi.
- Intary są bronią używaną do treningu. Symulują prawdziwą broń, ale jej strzały tylko ogłuszają przeciwnika.
Login:
Hasło: