Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x08 Demons
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
52
Scenariusz
: Carl Binder
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: David McNally (Simon), Alan C. Peterson (Kanonik), Laura Mennell (Mary), Richard Morwich (Unas), John R. Taylor (Starszy), Christopher Judge (Głos Unas'a)
Opis (powrót)
SG-1 odkrywa społeczeństwo średniowiecznych chrześcijan terroryzowane przez Sokara który podaje się za diabła.
Streszczenie (powrót)
SG1 przybywa na planetę gdzie panują czasy wczesnego średniowiecza. Na środku placu tamtejszej wioski uwalniają młodą kobietę Marię, która została przywiązana do słupa. Spotykają także Simona będącego zakonnikiem w wiosce oraz przyjacielem Marii który wyjaśnia im że została ona poświęcona dla demona który nęka ich wioskę. Została ona wybrana jako ofiara przez kanonika który uznał chorobę za diabelskie opętanie. Kiedy demon przybywa do wioski żądając ofiary mówi że jeśli do następnego dnia nie zostanie wystawionych na ofiarę pięciu ludzi spali wioskę. Drużyna SG1 od razu rozpoznaje że tym demonem jest Unas i ma zamiar go zabić. Niestety kanonik uznaje ich za wysłanników szatana i to właśnie oni mają zostać poświęceni. SG1 musi przekonać Simona by przestał bezmyślnie wierzyć w to co mu się mówi i by uratował siebie i mieszkańców wioski od demona raz na zawsze.
- Sokar podszywa się pod postać diabła.
- Po raz pierwszy SG1 spotyka się z kulturą chrześcijańską.
Login:
Hasło: