Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x06 Point Of View
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
50
Scenariusz
: Jonathan Glassner, Brad Wright, Robert C. Cooper, Tor Alexander Valenza
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Jay Acovone (Kowalski), Peter Williams (Apofis), Ty Olsson (Jaffa #1), Shawn Reis (Jaffa #2), Tracy Westerholm (SF Strażnik)
Opis (powrót)
SG-1 musi uratować Ziemię z alternatywnej rzeczywistości z niewoli Goa'uld'ów.
Streszczenie (powrót)
W SGC z wielkim zdziwieniem przyjęto przybycie dwóch osób z alternatywnej rzeczywistości przez lustro kwantowe, które znajduje się w jednym z hangarów strefy 51. Tymi osobami jest Samantha Carter oraz zmarły w naszej rzeczywistości major Kowalski. Podczas wspólnej odprawy SG1 z gośćmi wszystkich dziwią widoczne różnice pomiędzy dwoma różnymi światami. Tutaj pułkownik Jack O'Neill żyje, podczas gdy w alternatywnej rzeczywistości został mężem Dr. Carter zanim zginął z rąk Goauldów. Teal'c tutaj jest sprzymierzeńcem, a nie wrogiem, a Major Kowalski nie żyje od kilkunastu miesięcy. Natomiast Samantha Carter tutaj jest majorem w siłach powietrznych i krótsze włosy od gościa z alternatywnej rzeczywistości. Dr. Carter zaczyna cierpieć na czasowe zniekształcenia fazowe, które są efektem ubocznym podróży przez lustro kwantowe. Major Carter obawia się że jej odpowiedniczka może tu umrzeć jeśli nie wróci do swojej rzeczywistości. Problem w tym że w ich rzeczywistości Goauldowie opanowali już SGC i powrót tam oznacz pewną śmierć. SG1 używając swoich doświadczeń musi pomóc swoim gościom w obaleniu Goauldów na Ziemi w ich rzeczywistości.
- Generał Hammond po wykonaniu tej misji rozkazał zniszczyć lustro kwantowe
- Dr. Carter i Maj. Carter udało się ponownie uruchomić urządzenie zasilające zbudowane przez Jacka w odcinku "The Fifth Race".
Login:
Hasło: