Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x05 Learning Curve
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
49
Scenariusz
: Heather E. Ash
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Andrew Airlie (Kalan), Brittney Irvin (Merrin), Lachlan Murdoch (Tomin), Stephanie Shea (Solen), Diane Stapley (Mrs. Struble), Rob Farrell (SF Strażnik), Sarah Goodwill (Uczennica), Laara Sadiq (Technik)
Opis (powrót)
SG-1 odkrywa planetę na której dzieci używane są do pogodni za wiedzą, a następnie porzucane.
Streszczenie (powrót)
W poszukiwaniu nowych technologii Jack O'Neill, Teal'c i Daniel Jackson przechodzą przez wrota na planetę Orban jako część wymiany. Daniel i Tealc zostają na planecie by zbadać starożytną mozaikę w pomieszczeniu wrót, która może wyjaśnić pochodzenie Orbanian, oraz nauczyć ich jak bronić się przed Goauldami. O'Neill wraca na ziemie z młodą dziewczynką (Merrin) i jej opiekunem (Kalanem) by podarować SGC bardzo wartościowy reaktor naquada. Wszyscy są zaskoczeni, gdy to młoda Merrin jest ochotniczką która chce zostać w SGC i nauczyć Samanthe Carter jak buduje się tak skomplikowane urządzenie. Gdy Carter i O'Neill spędzają coraz więcej czasu z Merrin, zaczynają zdawać sobie sprawę że nie jest ona typową jedenastolatką. Posiada ona bardzo dużo wiedzy, ale nie potrafi się bawić. O'Neill i reszta SG1 odkrywa co jest tego powodem i jak to wpływa na resztę dzieci na Orbanie. Jack łamie rozkazy by nauczyć Merrin poza bazą jakie powinno być dzieciństwo każdego dziecka i co z niego traci.
- Casandra (którą znamy z odcinka "Singularity") uczęszcza do szkoły.
Login:
Hasło: