Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x03 Fair Game
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
47
Scenariusz
: Robert C. Cooper
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Michael David Simms (Arthur Simms), Ron Halder (Kronos), Jacqueline Samuda (Nirrti), Vince Crestejo (Yu), T.M. Sandulak (Sierżant Ziplinski), Laara Sadiq (Technik)
Opis (powrót)
Asgard pomaga Ziemi w negocjowaniu traktatu o nieagresji z Władcami Systemu.
Streszczenie (powrót)
Thor (lider Asgardu) informuje O'Neilla o zagrożeniu ze strony Władców Systemu, którzy planują zaatakować Ziemie i oferuje pomoc w negocjacjach o pokój. Na narady przybywa trzech Władców: Yu, Nirrti i Kronos (który odpowiedzialny jest za śmierć ojca Teal'ca). Żądają oni początkowo w zamian za zawarcia pokoju pod warunkiem że Ziemia zakopie swoje wrota i zaprzestanie podróży przez nie. Jednak, kiedy Teal'c i Kronos zostają odnalezieni mocno pobici wina za ten incydent spada na Teal'ca. Yu i Nirrti grożą, że zaatakują Ziemię w akcie zemsty. Użycie urządzenia leczącego przez Nirrti na Kronosie nie polepsza jego stanu. Gdy jest Carter postanawia spróbować uleczyć Kronosa udaje się jej to, co oznacza że Nirrti to wszystko ukartowała tylko po to by zdobyć tereny Kronosa. Yu i Kronos zdają sobie z tego sprawę i odchodzą udzielając Ziemi tylko tymczasowej nagany.
- Carter zostaje awansowana ze stopnia kapitana na majora.
- Sekretarz obrony odwiedza SGC i reprezentuje prezydenta w negocjacjach.
Login:
Hasło: