Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 10 » 10x18 Family Ties
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
212
Scenariusz
:
Reżyseria
: 
Występują
:
Oglądalność na SciFi:
Opis (powrót)
Ojciec Vali kontaktuje się z Ziemią informując że ma informacje o grożącym nam ataku. Vala jednak nie cieszy się ponownym spotkaniem z ojcem.
Streszczenie (powrót)

Recenzja SGTokar'a
(powrót)
Baby...
Po The Shroud większośc odcinków jak już coś ratuje to tylko jakieś humorystyczne sytuacje. Na widelec najpierw weźmy babskie sprawy. To jak Sam z Valą w cywilnych ciuszkach wracają z zakupów wpadając na Mitchella i Silera który dziwnym zbiegiem okoliczności znowu oberwał, tym razem drzwiami. Na koniec słodkie przybycie Sam z winkiem do Vali. Na koniec rozbrajająca scena Teal’ca w kinie i spalenie się ze wstydu. Tą sceną Teal’c w końcu dostaje jakieś punkty dodatnie, bo coś ostatnio w odcinkach to te jego występy były cieniutkie.

Rodzinnie
W sumie tyle byłoby na temat wychwalania czegokolwiek w odcinku. Wątek z ojcem Vali nie był tak pociągający jak sama Vala. Już o wiele lepiej przeszłość Vali została przedstawiona w „Bounty”. Tutaj tymczasem Jesak niby jest śmieszną postacią, ale jakoś nawet głupia scena powrotu z zakupów dziewczyn była lepsza. Wątek ten jest głównym tematem odcinka i powiązany jest z drugą rodzinną sytuacją u naszej pani doktor Lam, której ojciec po latach spotka się z jej mamą. Czemu Landry grywał w szachy dwa lata temu zamiast od razu wracać do niej? Taa, to dopiero skomplikowany problem. No, ale …. „Oh, my, god”.

Arkad zza grobu
W odcinku ostateczne potwierdzenie tego że Arkad naprawdę chciał atakować Ziemię i co śmieszne Ziemia to dworzec centralny wszechświata. Jaffa po lasach, a w blokach umieszcza się kosmitów. Decyzja wypuszczenia Jesaka w świat jest dla mnie zupełnie nie zrozumiała.

Podsumowanie
Odcinek Vali i jej ojca. Tydzień temu to Teal’c próbował stawić czoła przeszłości, tym razem to była Vala. Dlatego że Vala odcinek i za babskie sprawy odcinek dostaje o 0.5 więcej od poprzedniego.6,5.

Login:
Hasło: