Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x02 Seth
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
46
Scenariusz
: Jonathan Glassner
Reżyseria: William Corocoran
Występują: Carmen Argenziano (Jacob/Selmak), Robert Duncan (Seth), Mitchell Kosterman (Agent Specjalny James Hamner), Stuart O'Connell (Tommy Levinson), Lucia Walters (Disciple), Greg Michaels (Jason Levinson), Rob Morton (Szeryf)
Opis (powrót)
SG-1 musi odnaleźć Goa'uld'a który przez tysiące lat ukrywa się na Ziemi.
Streszczenie (powrót)
Jacob (ojciec Sam) prosi SG1 o pomoc w odnalezieniu starożytnego Goaulda o imieniu Seth, który ukrywa się na Ziemi od momentu zakopania wrót w Gizie. Na podstawie informacji znalezionych w Internecie przez Daniela drużyna dowiaduje się, że Seth ukrywając się na Ziemi cały czas otaczał się gronem wyznawców. SG1 udaje się namierzyć "kult Setha”, który ma swoją siedzibę w mocno uzbrojonym ośrodku w stanie Waszyngton. Obok budynku spotykają oddział ATF dowodzony przez Hamnera oraz zrozpaczonego ojca, który desperacko chce odzyskać syna z rąk Setha. O'Neill, Carter i Daniel postanawiają dostać się do środka jednak natychmiastowo ich obecność zauważono i zostają podani biologicznej substancji, której Seth używa na swoich wyznawcach by byli posłuszni.
- Carter ma brata w San Diego.
- Władców Systemu jest kilku, ogółem Goauldów jest tysiące.
Login:
Hasło: