Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 3 » 3x01 Into The Fire
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
45
Scenariusz
: Brad Wright
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Tony Amendola (Bra'tac), Suanne Braun (Hathor), Tom Butler (Dr. Trofsky), Colin Cunningham (Major Paul Davis), Samatha Ferris (Dr. Raully), Steve Makaj (Pułkownik Makepeace), Gary Jones (Technik)
Opis (powrót)
Jack, Sam i Daniel są więzieni przez Hathor która wybrała O'Neill'a na nosiciela. Generał Hammond robi co w swojej mocy by ich uratować.
Streszczenie (powrót)
Uwięzieni na obcej planecie przez Hathor, Carter i Daniel mogą tylko bezradnie patrzeć jak wszczepia ona O'Neill-owi symbionta Goauldów. Generał Hammond wysyła sześć drużyny SG pod dowództwem pułkownika Makepeace w celu odbicia SG-1 z rąk wroga. Udaje im się uratować Carter i Daniela i podczas odwrotu okazuje się że armia Hathor stworzyła barierę energetyczną uniemożliwiając im powrót na Ziemie przez wrota. Hammond nie uzyskując zgody Pentagonu na dodatkowe posiłki postanawia wsiąść sprawy w swoje ręce. Tymczasem w bazie Hathor, szpieg Tok'Ra umieszcza O'Neilla w kapsule kriogenicznej by zabić symbionta Goa'ulda. Carter udaje się dostrzec do O'Neilla i uwolnić go, ale natrafiła na rozwścieczoną Hathor. Tymczasem na Chulack, Teal'c wraz z pomocą Brataca próbuje powołać armię, która pomoże jego przyjaciołom odzyskać wolności. Nieoczekiwanie dołącza do nich Generał Hammond. Bra'tac proponuje wykorzystanie w akcji ratunkowej starego statku (niszczyciela) który został ukryty w lesie wiele lat temu. - Powołano trzy nowe drużyny w SGC (razem jest ich już 15) - Major Davis (widziany ostatnio w odcinku "The Matter of Time") występuje w roli łącznika SGC z Pentagonem.
Login:
Hasło: