Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 2 » 2x09 Secrets
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
31
Scenariusz
: Terry Curtis Fox
Reżyseria: Duane Clark
Występują: Carmen Argenziano (Jacob Carter), Vaitiare Bandera (Sha're), Peter Williams (Apophis), Douglas H. Arthurs (Heru'ur), Chris Owens (Armen Selig), Erick Avari (Kasuf), Michael Tiernan (Ryn'tak)
Opis (powrót)
Jackson odkrywa że jego żona powróciła na Abydos i jest w dziewiątym miesiącu ciąży z Apofisem. Tymczasem na Ziemi O'Neill musi działać by tajemnica programu Stargate nie wyszła na jaw.
Streszczenie (powrót)
Minął rok odkąd Daniel opuścił Abydos więc zgodnie z obietnicą daną Kausf'owi wyrusza wraz z Teal'c'iem z powrotem na planetę. Po przybyciu okazuje się że Sha're, której Daniel nie widział odkąd została zabrana przez Apophis'a, jest w dziewiątym miesiącu ciąży, a ojcem jest Apophis, który chce użyć dziecka jako nosiciela. Na Ziemi Jack i Sam mają wziąć udział w ceremonii wręczenia medali za odwagę. Podczas pobytu w Waszyngtonie O'Neill'a zaczepia reporter - Armin Selig - który twierdzi, że posiada wiadomości do tyczące programu Gwiezdne Wrota i ma zamiar je opublikować. Carter na bankiecie spotyka ojca, który oznajmia jej że umiera na raka. Gdy Jack i Sam zajmują się swoimi problemami, Daniel i Teal'c próbują wymyślić jak sprowadzić Sha're na Ziemię zanim urodzi się dziecko i uśpiony w niej Goa'uld obudzi się. Gdy na Abydos przybywa statek wroga Apophis'a - Heru'ur'a, który uniemożliwia powrót na Ziemię, Teal'c wpada na pomysł by użyć rywalizacji pomiędzy Apophis'em i Heru'ur'em by odciągnąć ich uwagę od Teal'c'a i Daniela.
Login:
Hasło: