Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 2 » 2x16 A Matter Of Time
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
38
Scenariusz
: Misha Rashovich, Brad Wright
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Marshall Teague (Pułkownik Frank Cromwell), Tobias Mehler (Porucznik Graham Simmons), Colin Cunningham (Major Davis), Dan Shea (Sierżant Siler), Biski Gugushe (SG strażnik), Kurt Max Runte (Major Boyd), Jim Thorburn (Watts)
Opis (powrót)
Po ustaleniu połączenia z planetą wchłanianą przez czarną dziurę SGC nie może przerwać połączenie. Ziemi grożą zawirowania czasowe i grawitacyjne.
Streszczenie (powrót)
Podczas próby ratowania Sg-10 przed czarną dziurą na planecie P3X-451, "Jedynka" aktywuje Wrota i wystawia siebie na działanie pola grawitacyjnego czarnej dziury. Próbując wyłączyć Wrota, zostaje wyłączone zasilanie, które powodując liczne wybuchy ranią Teal'c'a i Daniela. Odcięcie zasilania nie zamyka jednak korytarza, z którego wytwarzane jest silne pole grawitacyjne. Intensywne pole grawitacyjne zakrzywiające kantynuum czasowe uniemożliwia kontakt ze światem zewnętrznym, co powoduje, że Pentagon wysyła porucznika Cromwell'a - byłego partnera Jack'a - by zbadał sytuację. Ten, w poczuciu winy za opuszczenie O'Neill'a podczas misji w Związku Radzieckim, oferuje pomoc w ocaleniu SGC. Czas zwalnia coraz bardziej w porównaniu do powierzchni. O'Neill wraz z Cromwell'em zostają sami gdy Sam próbuje wymyślić sposób na ocalenie Ziemii przed rozerwaniem jej przez pole grawitacyjne czarnej dziury.
Login:
Hasło: