Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x22 Revelations
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
110
Scenariusz:
Joseph Mallozzi, Paul Mullie
Reżyseria: Martin Wood
Występują: Anna-Louise Plowman (Ozyrys), Teryl Rothery (Heimdall), David Palffy (Anubis), P.J. Johal (Jaffa), Shaker Paleja (Jaffa), Martin Sims (Jaffa)
Opis (powrót)
SG-1 musi pomóc w uratowaniu Thora z rąk nowego potężnego Goa'uld'a.
Streszczenie (powrót)
Asgardczycy kontaktują się z SGC i donoszą, że Thor został zabity w trakcie starcia z Goa’uldami. Co gorsza, Goa’uldowie unowocześnili swoje tracze i broń, tak, że Agardczycy nie mogą już liczyć, iż wygrają każdy konflikt z nimi. Jeden z Asgardczyków, imieniem Heimdall prowadzi bardzo ważne eksperymenty w asgardzkiej stacji badawczej, ale „Anubis” nałożył blokadę na planetę. SGC będą musieli uratować Heimdalla i jego badania. SG-1 wyrusza w odzyskanym statku Goa’uldów i wykorzystują jego urządzenie maskujące do wyminięcia blokady. Po przybyciu jednak dowiadują się, że Thor żyje i znajduje się w niewoli, zaś Heimdall nalega, aby i jemu umożliwili ucieczkę. Teraz musza wyminąć nowe, silniejsze osłony Goa’uldów i dostać się na statki. Tam musza odnaleźć i uratować Thora, a potem uciec z nim, Heimdallem i badaniami – a wszystko to w czasie, kiedy Anubis ich szuka. W międzyczasie grupa uzyskuje tez pewne zaskakujące informacje na temat swych sprzymierzeńców.
Login:
Hasło: