Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Encyklopedia » Postacie » Postacie SGC » Ludzie SGC - Technicy

Nazwisko: Davis Norman (Harriman Walter)
Stopień: Starszy sierżant
Oddział Pomieszczenie kontrolne
Odcinki: Pierwszy raz w "Children of the Gods"
Opis: Jest oficerem wojskowym pełniącym rolę technika pomieszczenia kontrolnego wrót. Najczęściej on odpowiada za wybieranie współrzędnych i wrót i nadzorowanie pracy całego pomieszczenia kontrolnego. Pełnił też inne funkcje np. uczestniczył w koordynacji misji zniszczenia statku Anubisa w odcinku "Fallen", towarzyszył Hammond'owi podczas jego pobytu na pokładzie Prometeusza w odcinku "Lost City". Po objęciu dowództwa przez generała O'Neill'a był jego swoistym asystentem. Podczas tworzenia filmu dokumentalnego przez Emmett'a Bregman'a był osobą która dość otwarcie patrząc na pozostałych członków SGC opowiadała o pomieszczeniu kontrolnym i pomieszczeniu gwiezdnych wrót.
Grany przez: Gary Jones

Nazwisko: Simmons Graham
Stopień: Porucznik
Oddział: Pomieszczenie kontrolne
Odcinek: Message in a Botle, The Fifth Race, Redemption 1
Opis: Młody i zdolny technik SGC wybierający współrzędne wrót. Jest także zauroczony Samathą Carter. Spotykamy go bardzo rzadko. Ostatnio widzieliśmy go w pomieszczeniu kontrolnym podczas ataku Anubisa na Ziemię przez wrota.

Nazwisko: Siler
Stopień: Starszy sierżant
Oddział: Technik, konserwator
Odcinek: Od Hathor, Solitudes, Upgades, Window of Opportunity, Entity, Redemption 2, The Changeling, Heroes 1, Rising 1
Grany przez: Dan Shea
Opis: Mechanik, specjalista od elektrycznych funkcji wrót. Odpowiada za sprawne funkcjonowanie samego urządzenia. Często jest osobą która doznaje obrażeń, zadrapań i ran. Często widać go w szpitalu bazy gdzie ma złamaną kość lub krwawiący nos. Chociaż te opisy wydają się świadczy o słabości Siler'a tak naprawdę to przez całe osiem lat sprawie nadzorował działalności techniczną wrót.

Naziwsko: Alberts

Stopień: Sierżant
Oddział: Pomieszczenie kontrolne.
Odcinek: Urgo

Naziwsko: Mackenzie

Stopień: Sierżant
Oddział: Pomieszczenie kontrolne.
Odcinek: Endgame, Avalon 1
Opis: Technik pracujący w pomieszczeniu wrót "który nie lubi nocnych zmian" bo podczas nich "nic ekscytującego się nie dzieje".
Grany przez: Scott Owen
Login:
Hasło: