Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x21 Meridian
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
109
Scenariusz:
Robert C. Cooper
Reżyseria: William Waring
Występują: Corin Nemec (Jonas Quinn), Carmen Argenziano (Jacob Carter), Mel Harris (Oma Desala), Gary Jones (Sierżant Davis)
Opis (powrót)
Daniel Jackson został poddany śmiertelnej dawce promieniowania podczas wizyty na jednej z planet której mieszkańcy budowali broń masowego rażenia.
Streszczenie (powrót)
SG-1 przybywa na P9Y-4C3, która ma trzy główne kraje. Gwiezdne Wrota są zlokalizowane w Kelownie, jednym z trzech krajów. Grupa zostaje przyjęta przez Jonasa Quinna, specjalnego doradcę kelowniańskiego najwyższego ministra. Dalsze badania ujawniają, że poziom techniczny Kelowny jest podobny do Stanów Zjednoczonych w latach czterdziestych i w pobliżu Gwiezdnych Wrót planety znaleziono wiele goa’uldzkich artefaktów. Niestety, artefakty te zostały wykorzystane przez lokalnych naukowców do eksperymentów. SG-1 odkrywa, że budują oni nową broń zasilaną Naquadriah, niestabilnym, radioaktywnym wariantem Naquadah. Urządzenie takie bez trudu może zniszczyć cała planetę. Kiedy zostaje przypadkiem uruchomione, doktor Daniel Jackson wkracza, aby je wyłączyć, narażając się przy tym na śmiercionośną dawkę promieniowania….
Login:
Hasło: