Nowa gra w świecie Stargate! [wideo]

Wytwórnia MGM oraz Arkalis Interactive ogłosili premierę najnowszej interaktywnej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. IGN donosi, że pierwszy epizod gry swoją premierę będzie mieć w marcu 2013 roku. Trailer przedstawia śliczne animacje z bardzo realnymi podobiznami całej drużyny SG-1. Nie jest to co prawda gameplay, co nie zmienia faktu, że filmy... Więcej...

chevron
Stargate SG-1 » Odcinki » Sezon 5 » 5x20 The Sentinel
< Poprzedni odcinek < --- > Następny odcinek >

Dane (powrót)
Numer:
108
Scenariusz:
Ron Wilkerson
Reżyseria: Peter DeLuise
Występują: Henry Gibson (Marul), Frank Cassini (Grieves), Christina Cox (Kershaw), David Kopp (Grogan), Gary Jones (Sierżant Davis)
Opis (powrót)
SG-1 zwraca się do pary kryminalistów w celu uratowania jednego ze światów przed zagładą ze strony Goa'uld'ów.
Streszczenie (powrót)
Latończycy posiadają urządzenie Asgardów zwane Wartownikiem , które chroni planetę poprzez teleportowanie lub niszczenie napastników. Porucznik Tobias i jej grupa NID usiłują skraść urządzenie, lecz próba ta kończy się niepowodzeniem i uszkodzeniem Wartownika. Wówczas Goa’uld Anubis podejmuje atak na planetę, a ponieważ Wartownik nie działa, grupa Tobias zostaje uwięziona na planecie. Pułkownik Jack O’Neill zabiera SG-1 i SG-3 i rusza na pomoc Tobias. Ma również nadzieję naprawić Wartownika. Sprowadzają do pomocy technicznej dwójkę podwładnych Tobias, Grievesa i Kershaw. Naplanecie SG-3 zabezpiecza lokalne Gwiezdne Wrota, podczas gdy SG-1 odnajduje kapitana Grogana. Następnie O’Neill udaje się wraz z Groganem na spotkanie z lokalnym dygnitarzem, podczas gdy major Samantha Carter i dr Daniel Jackson wraz z Kershaw i Grievesem podążają ku ukrytemu Wartownikowi.
Login:
Hasło: